Медичні HPL двері — переваги матеріалу в оздобленні чистих приміщень.

You are currently viewing Медичні HPL двері — переваги матеріалу в оздобленні чистих приміщень.

HPL (High Pressure Laminate) матеріал є одним з найбільш уживаних для оздоблення приміщень з високими вимогами щодо гігієни та санітарної безпеки. Цей матеріал являє собою пресовані під високим тиском листи крафтового паперу, що просочені термоактивними смолами. Зовнішня поверхня HPL пластику вкрита декоративним та захисним шаром. Такий склад матеріалу дозволяє називати його екологічним та придатним для виготовлення меблів та оздоблення приміщень відповідно до гігієнічних стандартів. 

Сьогодні ламінат високого тиску широко використовується при будівництві та реконструкції об’єктів охорони здоров’я, наукових лабораторій, виробництв хімічної, фармацевтичної та харчової промисловості. 

Особливе місце HPL-матеріал займає у галузі виготовлення медичних та герметичних дверей, адже дозволяє дотримуватись суворих норм чистих приміщень завдяки своїй гігієнічності та екологічності.

Переваги HPL матеріалу у виготовленні медичних дверей

Гігієнічність. Дверне полотно з ламінату високого тиску має гладку поверхню з антистатичними властивостями, що запобігає осіданню пилу та інших часток. Такі медичні двері легко миються та дезінфікуються.

Термо та вологостійкість. Допустима експлуатація при температурах від -60°C до +80°C та високому рівні вологості. Двері з HPL-пластику стійкі до розтріскування та температурного розширення.

Хімічна інертність. Медичні двері стійкі до впливу агресивних середовищ, не пошкоджуються при обробці дезінфікуючими розчинами та іншими хімічно активними речовинами.

Стійкість до УФ-випромінювання. Двері з hpl пластику не втрачають своїх властивостей при регулярному УФ-знезараженні, зберігають яскравість кольору навіть під тривалим впливом сонячного світла.

Стійкість до подряпин та механічних пошкоджень. Щільність PHL-пластику складає 1350-1550 кг/м3 (у 2-3 рази вище, ніж у МДФ), що робить його витривалим до щоденних навантажень та стійким до механічних пошкоджень. Ламінуючий шар на поверхні панелей захищає їх від подряпин та дозволяє легко позбутися від будь-яких забруднень.

Екологічність. У складі матеріалу відсутні важкі метали, азбест, органічні галогенові та сірчані сполуки. Завдяки своїй екологічності HPL-панелі можуть бути використані у чистих приміщеннях будь-яких об’єктів охорони здоров’я/

Вогнестійкість. Матеріал підтримує слабке горіння з низьким рівнем димовиділення, без утворення горючого краплепадіння (клас горючості Г1).

Мала вага. Медичні HPL двері значно легші, ніж, наприклад, двері з нержавіючої сталі. Така властивість особливо важлива для автоматичних дверей, адже мала вага знижує навантаження на електромотор і подовжує термін експлуатації.

Сучасний дизайн. Широкий вибір кольорів та фактур задовольнить найвибагливіших споживачів. Герметичні медичні HPL двері органічно доповнять будь-який сучасний дизайнерський проєкт клініки, лабораторії чи виробничого приміщення.

Беручи до уваги всі вищезазначені властивості HPL-матеріалу, ви можете бути впевнені у його відповідності суворим стандартам щодо устаткування чистих приміщень та доречності використання при оздобленні медичних установ, чистих виробництв, лабораторій тощо.

Як замовити медичні HPL двері

Маючи 20-річний досвід роботи у сфері автоматичних дверей, компанія Parkan.Ua пропонує найкращі медичні та герметичні двері для фармацевтичної, медичної та харчової галузі. Довготривале співробітництво з визнаними європейськими виробниками Manusa та Soleco дозволяє нам підібрати оптимальне рішення для будь-яких потреб та вимог до експлуатації, бюджету, дизайну тощо.

Якщо ви тільки проєктуєте чисте приміщення чи вже проводите модернізацію існуючого об’єкту — зверніться за консультацією до наших менеджерів. Ми надамо необхідні технічні документи та допоможемо вибрати найкращий варіант автоматичних медичних дверей саме для вашого проєкту.

Провідний менеджер ParkanUa напрямку Автоматичні двері:

Денис Буйновський
067 6301324
den@parkan.ua

Більше контактної інформації знайдете тут.