Ворота для чистих кімнат на фармвиробництві. Європейський досвід.

You are currently viewing Ворота для чистих кімнат на фармвиробництві. Європейський досвід.

В чистому середовищі фармацевтичних компаній, навіть мікро частинки пилу можуть завдати шкоди чистоті продуктів: помилки, яких Bachem AG, як лідери світового ринку, не може собі дозволити. Чисті приміщення та правильно відфільтроване повітря є основними вимогами до компаній у галузі біотехнологій, якщо вони хочуть виробляти ліки відповідно до стандартів GMP. Критичними зонами в контрольованих секторах є шлюзи для людей та матеріалів. Це було причиною того, чому Bachem AG вирішила використовувати спеціалізовані ворота EFAFLEX для чистих приміщень, які мають надзвичайно високий рівень герметизації.

«Вже незначні домішки у повітрі чистого приміщення можуть спричинити високі втрати у фармацевтичному виробництві, – каже Даніель Брехбюль. Він є керівником групи підтримки в Bachem AG.

Ось чому вимоги щодо якості чистих кімнат та їх компонентів постійно зростають. “Постійний тиск у наших чистих кімнатах та шлюзах дуже важливий. Втрата тиску протягом 15 хвилин не повинна перевищувати 1 мілібар на хвилину”, пояснює Брехбюль. “Якби це було не так, величезна кількість мікрочастинок бруду проникала б у чисту кімнату щоразу, коли двері відкриваються. Це значно збільшує знос фільтрів і, отже, зростають витрати на успішне впровадження найсучасніших виробничих процесів.”

ворота для чистих кімнат на фармвиробництві

Щоб запобігти цьому, абсолютно необхідно, щоб ворота в контрольованих виробничих зонах та відповідні шлюзи були максимально герметичними. Завдяки закритим направляючим полотна, швидкісні рулонні ворота EFAFLEX для чистих кімнат забезпечують дуже високий показник герметичності. Градієнти тиску в межах 15 Па забезпечують втрати повітря менше ніж 10 м3 / год для розмірів воріт 1400 мм х 2000 мм. Швидкісні ворота типу EFA-SRT®-CR відповідають загальним вимогам щодо обладнання для чистих кімнат. Як керівник команди підтримки, Даніель Брехбюль надає велике значення ідеально функціонуючому обладнанню. «У нашому секторі все повинно бути чистим і працювати без труднощів », – каже він.

Високопродуктивні та герметичні швидкісні рулонні ворота мають гладку структуру поверхні та не мають виступаючих країв. Таким чином, на поверхнях не будуть осідати частинки бруду. Кришка рами та полотна виконана за технологією кліпу, тому її легко збирати та обслуговувати. Візуальне враження, тактильне сприйняття та технологічність суттєво виграють від того, що стандартні гвинтові з’єднання майже не використовуються на поверхнях системи воріт. Ворота можна швидко відкрити та закрити, що значно скорочує втрати повітря у шлюзах та чистих кімнатах.

На практиці швидкість відкривання 1 м/с і швидкість закриття приблизно 0,5 м/с підтвердили ефективність воріт EFA-SRT®-CR. До того, як були встановлені швидкісні рулонні ворота, у шлюзах із чистою кімнатою були лише звичайні двері. «Раніше ці двері були дуже вузькими, зокрема, коли в чисті приміщення доставляли матеріали. З новими воротами ми маємо достатньо місця для роботи”. Ворота достатньо великі, щоб транспортувати величезний матеріал до повітряних шлюзів, а потім у чисті кімнати.

Bachem AG

Bachem AG працює у секторі біотехнологій і визнана у всьому світі як найважливіший незалежний виробник пептидів. Компанія була створена в 1971 році. Тридцять років тому Bachem та її 8 співробітників розпочали виробництво пептидів для ліків, що відповідають вимогам CGMP. Тим часом Bachem стала лідером світового ринку і котирується на біржі Швейцарії як Stock Corporation. Bachem має шість виробничих майданчиків у США та Швейцарії із загальною кількістю 650 працівників. У 2007 році загальний оборот усіх філій склав 198,3 млн швейцарських франків.

Здоровий стан працівників та сучасне й ефективне обладнання виробничих приміщень важливі для довготривалого термін розвитку компанії. До цього часу Bachem AG встановила десять високошвидкісних спеціалізованих воріт для чистих приміщень у контрольованих виробничих секторах. «Ці ворота для нас є предметом першої необхідності», говорить Даніель Брехбюль. “Ми рекомендували б їх кожного разу”.

Компанія Parkan.Ua є офіційним партнером німецького виробника Efaflex в Україні. Спираючись на власний досвід та сучасні інженерні рішення Efaflex, ми можемо запропонувати оптимальне рішення для будь-якого об’єкту, враховуючи його вимоги та умови експлуатації воріт. За детальною інформацією, технічною документацією та індивідуальним розрахунком проєкту звертайтесь, будь ласка, до наших менеджерів.

Провідний менеджер напрямку Промислові ворота ParkanUa:

Олександр Азза
067 6306262
azza@parkan.ua