EFAFLEX
провідний виробник високошвидкісних воріт

Вражаюча ефективність, захоплююча швидкість, неймовірна енергоощадність

Компанія EFAFLEX  була заснована в 1974 році і стала першою в світі компанією, яка працювала тільки з швидкісними воротами, тобто була дуже вузько спеціалізованою. Завдяки цьому, змогла швидко досягти великих успіхів у розробці і виробництві воріт.

EFAFLEX – це німецьке мистецтво створювати кращі інженерні рішення, а також інновації, якість і надійність, випробувані часом. Наша збутова система охоплює всі п’ять континентів, а дочірні підприємства знаходяться в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Великобританії, Словенії, Чехії, Польщі, Нідерландах, Україні, Бельгії

Ворота Efaflex мають ряд переваг, вони виконані відповідно до найсуворіших естетичних та технологічних норм

Швидкість

Найшвидші ворота в світі розроблені компанією EFAFLEX. Комбінація спіралеподібного намотування і гнучкого полотна воріт, дозволяє відкривати ворота зі швидкістю до 4 м / с.

Безпека

В своєму асортименті має два унікальних пристрої безпеки для воріт: захисний світловий бар’єр EFA-TLG® і лазерний сканер EFA-SCAN®

Довговічність

Дані ворота спеціально розроблені для інтенсивної експлуатації. Конструкційні особливості, як, наприклад, запатентована спіральна техніка або балансування збільшують тривалість терміну служби

Економічність

Ворота компанії EFAFLEX дозволяють збільшити ефективність будь-якого підприємства. Висока швидкість відкривання дозволяє звести до мінімуму простій воріт і таким чином, прискорити робочий процес.

Технологічність

Компанія EFAFLEX використовує і визначає поняття Високошвидкісні ворота вже більше 45 років. Завдяки постійним науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок компанія EFAFLEX вже більше 20 років є лідером в сфері виробництва високошвидкісних воріт.

Світовий гравець

За короткий час компанія EFAFLEX досягла рівня світового масштабу з представництвами по всьому світу. На сьогоднішній день наші професійні співробітники знаходяться у Вашій безпосередній близькості більш ніж 50 країнах світу.

Типи високошвидкісних воріт EFAFLEX

EFA-SST® Essential

Потужні і економічні, довговічні спіральні ворота відповідають найвищим стандартам якості. Можуть використовуватись як внутрішні так і зовнішні ворота. Висока шумо- і теплоізоляція

Швидкість відкриття до 0,5 м/с

До 100 000 навантажувальних циклів в рік
Макс. розміри: ширина до 4 500 мм і висота до 5 000 мм
Мин. розміри: ширина до 3 000 мм і висота до 3 000 мм

blank

EFA-SST® PS

Найшвидші в світі ворота для паркінгу. Ворота нової конструкції можуть бути легко встановлені навіть при мінімальному верхньому і боковому просторі від 20см. Захисні зовнішні ворота відкриваються за секунди і негайно закриваються після того, як автомобіль перетнув проріз воріт, таким чином, вони запобігають несанкціонованому доступу автомобілів на паркінг.

Швидкість відкриття до 1,8 м/с
Швидкість закриття до 1,0 м/с

До 200 000 навантажувальних циклів в рік
Макс. розміри: ширина до 6 100 мм і висота до 4 000 м

blank

EFA-STR®

Найшвидші вертикальні ворота в світі з самовідновлювальним полотном. Еластичне полотно воріт складається з 4-х легкозамінних модульних сегментів. Алюмінієві профілі стабілізують полотно. При зіткнені ламелі вибиваються з направляючих. Індуктивні датчики реєструють це, і під час сповільненого руху полотна воріт вгору, вправляють шарніри назад в направляючі.

Швидкість відкриття до 4,0 м/с
Швидкість закриття до 1,0 м/с
До 250 000 навантажувальних циклів в рік
Макс. розміри: ширина до 7 000 мм і висота до 6 000 мм

blank

EFA-SST®

Терморозділені ізоляційні ламелі в серійному виконанні дозволяють досягти чудової теплоізоляції від 0,7 до 1,4 Вт / м ² K. Нове полотно воріт є надзвичайно міцним, зносостійким, герметичним, з відмінною звукоізоляцією. За бажанням полотно воріт може бути оснащене будь-якою кількістю прозорих ламелів EFA-CLEAR® з акрилового скла. Завдяки високій швидкості відкриття і закриття, ворота дозволяють значно скоротити витрати енергії.

Швидкість відкриття до 2,5 м/с,
Швидкість закриття до 1,0 м/с
До 250 000 навантажувальних циклів в рік
Макс. розміри: ширина до 10 000 мм і висота до 8 000 мм

blank

EFA-SFT®

Складчасті горизонтальні ворота для внутрішнього і зовнішнього застосування.
Швидкісні ворота серії F мають високу швидкість відкриття і закриття, здатні витримувати високі навантаження. Вони захищають від шуму і протягів, зберігають енергію і володіють вражаючими теплозберігаючими та звукоізоляційними характеристиками. Можуть бути в пневматичному виконанні так и з акрилового скла.

Швидкість відкриття до 2,5 м/с,
Швидкість закриття до 1,0 м/с
До 200 000 навантажувальних циклів в рік
Макс. розміри: ширина до 8 000 мм і висота до 6 000 мм

blank

EFA-STT®

Полотно воріт на 70% складається з прозорого акрилового скла - в цьому полягає їх унікальність: практично повністю прозорі і, тим не менш, дуже стабільні. На будь-якому підприємстві, де присутній двосторонній рух, можливість бачити крізь ворота що відбувається на протилежному боці дає суттєву перевагу: це можливість контролювати ситуацію з обох сторін, дозволяє уникнути аварій і забезпечує безперервний транспортний потік.

Швидкість відкриття до 3,0 м/с,
Швидкість закриття до 1,0 м/с
До 150 000 навантажувальних циклів в рік
Макс. розміри: ширина до 8 000 мм і висота до 7 800 мм

Залиште Ваші контакти і ми з Вами зв’яжемося за 20 хвилин у робочий час і проконсультуємо про автоматичні ворота

і’мя  

і’мя

номер телефона

номер телефона

Скопійовано 1000 разів - і все одно недосяжно

Унікальністю воріт Efaflex серії S є запатентована спіральна технологія, завдяки їй полотно не намотуется на вал, а тримається направляючими у формі спіралі на безпечній відстані.

blank
blank

Завдячуючи спіралі ворота працюють безшумно та не зношуються. Жоден інший механічний принцип навіть близько не може відповідати високим вимогам щоденної експлуатації

EFAFLEX пропонує повний комплекс послуг

Доставка

Обслуговування

Ремонт

Від першої консультації і планування, виробництва і монтажу до випробування і технічного обслуговування.

   Щоб гарантувати повну працездатність Ваших воріт, просто неможливо обійтися без регулярного сервісного обслуговування. Оптимальна і ефективна робота промислових воріт вимагає періодичної перевірки. Зовсім неважливо, використовуєте Ви ворота з силовим приводом від EFAFLEX або ворота іншого виробника – ми візьмемо на себе їх сервісне обслуговування.

Найкращі наші проекти

Залиште Ваші контакти і ми з Вами зв’яжемося за 20 хвилин у робочий час і проконсультуємо про автоматичні ворота

і’мя  

і’мя

номер телефона

номер телефона

Компанії які співпрацюють з Efaflex

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Адреси Efaflex Ukraine:

Київ, вул. Красицьгого, 31

Дніпро, вул. Миколи руденка, 60б

Львів, вул. Зелена 149

Чернівці, вул. Перша приміська 3

Контакти:

м. Київ,  +38 067 630 62 62

м. Дніпро,  +38 067 563 92 15

м. Львів,  +38 067 630 62 62

© Copyright 2018 Parkan – All Rights Reserved