Logo Grupsa

Револьверні двері

револьверні двері

Якщо ви шукайте револьверні двері. Ми – Parkan.ua  пропонуємо вам найкращі рішення від Grupsa. Наші двері 5-го покоління – це результат постійного удосконалення протягом 50 років.

Револьверні двері – це найкраще рішення для приміщень з інтенсивним людським потоком, як то: аеропорти, торговельні центри, готелі, офісні будівлі.

Карусельні двері  забезпечують найкращу ізоляцію приміщень, і забезпечують економію коштів на енерговитратах.  Вони мінімізують витоки повітря в будинках, акліматизованих за допомогою кондиціонування або обігріву, що призводить до значної економії енергії.

 

Ми пропонуємо технічно досконалі карусельні двері п’ятого покоління від GRUPSA. Наші двері надійні, та мають привабливу ціну. Ми напряму постачаємо та забезпечуємо сервісну підтримку револьверних дверей протягом всього життєвого  циклу.

 

Розрахунок вартості револьверних дверей GRUPSA:

Зв’яжіться із нами будь-яким, зручним вам способом, телефоном, чи листом.  Наші  контакти.

Або заповніть форму і ми зателефонуємо вам  якнайшвидше у робочий час.

Переваги карусельних дверей GRUPSA:

#1. Двері, що не ламається. Новий інверторний мотор із прямою передачею на стулки Ланцюг відсутній, як і натягувачі ланцюга. Вся система стала більш надійною і витривалою.

#2. Мінімум відмов через роботу сенсорів безпеки. Ми використовуємо найнадійніші рішення, що доступні на ринку. Це бампери безпеки від Haake, вони не залипають, чітко працюють і не потребують обслуговування.

#3. Приваблива ціна. Наша компанія Parkan.UA – є давнім партнером Grupsa. Наші ціни вас приємно здивують.

Карусельні двері можуть бути встановлені у торгово-розважальних центрах, аеропортах, супермаркетах, готелях, офісних будівлях. Револьверні двері – це красиво та екологічно.

Сім різних моделей обертових дверей, дозволяють нам пристосовуватися до всіх потреб, зберігаючи функціональність та елегантність, що характеризують ці двері, які забезпечують унікальний, витончений вхід в будівлю.

Дизайн Grupsa базується на найсучасніших технологіях. Наші карусельні двері відповідають всім світовим і європейським нормам.

Матеріали для завантаження:

Хто ми є.

Ми це – Parkan.ua (ТОВ “ПСТ Автоматик”, код 32688019). Ми працюємо із 2000 року. Ми сфокусовані на промислових воротах і автоматичних дверях.

Наша мета це тривалі довірчі відносини із нашими замовниками.

Тому, перш все, ми пропонуємо якісну консультацію. Ми змонтуємо самі чи навчимо Вас, надамо найкращі гарантійні умови, зробимо вчасний сервіс, допоможемо у проєктуванні, втілимо будь-яке нестандартне рішення. 
Ми мріємо про ідеальні двері, що працюють без вашого клопоту та приносять радість. Ми постійно покращуємо рівень нашого сервісу. І просимо вас давати нам поради.

Не вагайтесь звертайтесь за консультацією чи розрахунком.