MANUSA

Комерційні двері

Найшвидші двері, створені для інтенсивного руху

Розсувні двері MANUSA- це надійні двері, що не ламаються і заощаджують  ваші кошти. Наші двері розроблені для роботи в важких умовах інтенсивного руху.

Чому двері Manusa - найкращий вибір?

Економія тепла та коштів

Завдяки високій швидкості двері на 3-5 секунд менше знаходяться у відчиненому стані. При великій інтенсивності потоку людей це дозволяє суттєво знизити витрати на опалення приміщення взимку та кондиціонування влітку. 

Manusa Visio 125 – найшвидші двері у Світі.

Максимальна швидкість відчинення дверної стулки складає 1 м/с. Прискорення – 2 м/с.кв.

Надійність з гарантією 5 років

blank

Два асинхронних трифазних двигуна змінного струму, що керуються інвертором — не мають щіток, мало шумні, потужні, мають більший ККД у порівнянні з двигунами іншого типу. Завдяки технології VVVF швидкість руху стулок та сила закриття регулюються окремо – це робить двері одночасно швидкими (1 м/с) і безпечними (сила закриття регулюється, до 140N).

Навіть у разі, якщо один з моторів виходить з ладу, двері продовжують працювати.

Гарантія на мотори – 5 років!

Низька вартість володіння

blank

Усі, без винятку компоненти Мануса, надзвичайно надійні. Це ролики великого діаметра, що не зношуються, мотори без щіток, змінна колія, та інше. Крім того, будь-яку деталь можна замінити окремо за невелику плату. 

Все це дозволяє стверджувати – Мануса має найнижчі експлуатаційні витрати на ринку!

Комфорт і безпека відвідувачів

blank

Завдяки швидкості двері Мануса залишаються зачиненими на 10-20% більше ніж двері інших виробників. У наших  приміщеннях завжди тепло і комфортно. Відвідувачі задоволені й персонал не страждає від протягів і менше хворіє взимку. 

Усі моделі дверей MANUSA – відповідають останнім вимогам безпеки Європейського Союзу EN 16005.

 

Наші ціни.

Правильний вибір автоматичних дверей – це складний процес. Найпростіше звернутися за консультацією до нас. 

Актуальні ціни на популярні комплекти автоматики можна переглянути тут Parkan.ua/автоматичні розсувні двері

Фотогалерея дверей Manusa

Хто ми є

Ми це – Parkan.ua (ТОВ “ПСТ Автоматик”, код 32688019). Ми працюємо із 2000 року. Ми сфокусовані на промислових воротах і автоматичних дверях.

Наша мета це тривалі довірчі відносини із нашими замовниками.

Тому, перш все, ми пропонуємо якісну консультацію. Ми змонтуємо самі чи навчимо Вас, надамо найкращі гарантійні умови, зробимо вчасний сервіс, допоможемо у проєктуванні, втілимо будь-яке нестандартне рішення.
Ми мріємо про ідеальні ворота, що працюють без вашого клопоту та приносять радість. Ми постійно покращуємо рівень нашого сервісу. І просимо вас давати нам поради.

Не вагайтесь звертайтесь за консультацією.

Про компанію MANUSA

Двері майбутнього

Заснована понад 50 років тому, компанія Manusa перетворилася на провідну компанію зі створення, дизайну та розвитку всіх типів інтелектуального доступу.
Завдяки відданості інноваціям та технологіям, ми застосовуємо свій досвід на сервісі закладів у всьому світі.

Понад 250 висококваліфікованих фахівців.
Понад 20 000 автоматичних дверей проєктуватися, виготовляються, встановлюються та обслуговуються щороку.
Ми присутні в більш ніж 90 країнах

blank
blank

Інновації

Ми цінуємо та розвиваємо здатність створювати інноваційні простори та доступу. Ми володіємо найновішою технологією, яка полегшує оптимізацію всіх процесів та створення розумних рішень.

Відкриваючи нові двері та дістаючись далі, визнаючи, що співпраця та творчість є ключовими для всіх нововведень

Наші зобов’язання зберігаються протягом усього розвитку проєкту, від його початку до його підтримки.

Для виготовлення наших автоматичних дверей ми використовуємо лише матеріали, які відповідають найсуворішому контролю якості, щоб забезпечити бездоганну роботу.

Прагнемо нових завдань
Нас рухають проблеми, які ставлять перед собою архітектори, будівельні працівники та кінцеві замовники, якими б складними вони не були. Ми усвідомлюємо, що стикатися з новими викликами – це єдиний спосіб посилити творчість та мати можливість запропонувати ексклюзивне рішення для кожного проєкт.

Ми прагнемо розвивати доступ та послуги з прозорістю та динамізмом, щоб завжди адаптуватися до нового часу та справжніх потреб людей, продовжуючи залишатись надійними партнерами.