Герметичні медичні двері MANUSA

Герметичні медичні двері MANUSA

Для організації чистих приміщень за найвищими медичними стандартами

Для організації чистих приміщень за найвищими медичними стандартами

Герметичні Медичні Двері Manusa

Європейський виробник Manusa пропонує медичні та герметичні двері для будь-яких потреб галузі охорони здоров’я та фармацевтики. Розсувні, розпашні, двері заповнені свинцем для рентген кабінетів, скляні герметичні двері для палат інтенсивної терапії та пологових відділень — усі медичні двері виконані відповідно до найсуворіших естетичних та гігієнічних норм.

Переваги медичних дверей Manusa

Медичний дизайн

Ручки, віконця, упори для герметичних дверей, кнопки безконтактного відкривання — кожен елемент дверей Manusa має довершену форму, що відповідає канонам медичного дизайну та уможливлює бездоганну санітарну обробку.

Якість покриття дверей забезпечує їх зносостійкість та привабливий вигляд в умовах інтенсивної експлуатації та регулярної обробки дезінфекційними засобами.

Висока якість

Manusa використовує лише першокласні матеріали та компоненти у виробництві медичних дверей. 

Кожен виріб проходить найсуворіший контроль якості, під час виробництва. 

Фінальний тест на 24 години безперервної роботи обладнання гарантує найкращу якість кожної виготовленої одиниці.

Суворі стандарти

Найвищий клас герметичності  (6-клас) дозволяє задовольнити найсуворіші вимоги до чистоти приміщень різного призначення: операційних, радіології, лабораторій тощо.

Вироби Manusa відповідають високим стандартам ЄС щодо якості дверей для медичних закладів.

50 років досвіду

Вже півстоліття завод Manusa виробляє найкращі у світі автоматичні двері.

Щороку виробник виготовляє та обслуговує понад 20 000 дверей і має розвинену партнерську інфраструктуру у понад 90 країнах світу.

Типи герметичних медичних дверей Manusa

В залежності від типу приміщення та його призначення ви можете обрати оптимальний тип автоматичних медичних дверей.

Розсувні герметичні медичні двері P50

розсувні герметичні медичні двері

Розсувні герметичні медичні двері – найзручніший варіант. Вони швидкі та не заважають у проході, мають кращу ізоляцію. Можуть бути автоматичні та ручні.

Розпашні герметичні медичні двері P50

розпашні герметичні медичні двері

Бувають ручні та автоматичні, герметичні, легко миються. Можуть бути встановлені майже у будь-який отвір. Покриття – HPL або нержавіюча сталь.

Двері для рентгенологічних кабінетів P50R

герметичні медичні двері для рентген кабінету

Автоматичні двері для рентген кабінетів та радіології містять у середині 2 пластини свинцю 1 мм та забезпечують необхідний рівень герметичності та захисту від випромінювання. За бажанням комплектуються оглядовим вікном. Покриття –  нержавіюча сталь або HPL.

Прозорі герметичні медичні двері H44

прозорі герметичні медичні двері

Прозорі герметичні медичні двері підтримують необхідний рівень чистоти та надають повний огляд приміщення. Такі медичні двері незамінні для палат інтенсивної терапії, пологових та неонатологічних відділень.

медичні двері консультація для медкерівників

Консультація

Щодня ви маєте вирішувати безліч важливих питань, тож наші фахівці подбають про те, аби процес замовлення дверей був простим та ефективним. Для консультації заповніть форму або зателефонуйте

Проєктування чистих приміщень

Якщо ви тільки проєктуєте створення чистих зон та кімнат або ж плануєте реконструкцію вже наявних приміщень, команда Parkan.Ua має набір рішень для оформлення герметичних дверних отворів у медичних закладах, лабораторіях, на фармвиробництві тощо.

Понад 20 років ми встановлюємо та обслуговуємо автоматичні двері у приміщеннях різного призначення – від супермаркетів з високою інтенсивністю руху відвідувачів до палат реанімації з суворими вимогами щодо гігієни та герметичності.

За вашим запитом ми надамо необхідні креслення, специфікації та сертифікати. Наші менеджери працюють швидко та професійно, аби ви могли отримати якісні герметичні медичні двері для вашого закладу на найкращих умовах.

Проєктна документація

Заповніть форму і ми вишлемо повну інформацію для проєктування медичних дверей (креслення, специфікації,  вимоги для монтажу)

Проєктування медичних дверей для чистих приміщень

Переваги співпраці з Parkan.Ua

Швидкість

Оперативно реагуємо на ваші запити щодо надання технічної інформації, сертифікатів, специфікацій та розрахунків.

Сервіс

Маємо власних фахівців, що виконують монтаж і налаштування автоматики та вчасний сервіс за будь-яких умов.

Досвід

Тисячі встановлених дверей та виконаних проєктів дають нам змогу виконувати свою роботу найкращим чином.

Довіра

Ми цінуємо довготривалі стосунки з нашими клієнтами, тож робимо все, аби ви могли на нас покластися.

Manusa - іспанський виробник автоматичних дверей

Про Manusa

Manusa — іспанський виробник зі світовим ім’ям, що вже понад 50 років втілює ідею розумного доступу у виготовленні автоматичних дверей. Це означає, що автоматика виробника працює безвідмовно, а технологічні рішення забезпечують комфорт та функціональність дверей для приміщень будь-якого призначення. 

Герметичні двері Manusa були розроблені спеціально для того, аби забезпечити чистоту середовища у призначених для цього приміщеннях. Такі огороджувальні конструкції мають всі переваги автоматичних дверей у поєднанні з герметичністю та гігієнічністю, що робить їх незамінними для організації чистих зон.

Офіційний представник Manusa в Україні - компанія PARKAN.UA

Київ, вул. Красицького, 31
Дніпро, вул. Руденка, 60б