Мінімізуючи контакт: аксесуари безконтактної активації автоматичних дверей Manusa

You are currently viewing Мінімізуючи контакт: аксесуари безконтактної активації автоматичних дверей Manusa

Безконтактна робота автоматичних дверей

Одним з найважливіших питань в управлінні закладом та особистим середовищем, безперечно, є забезпечення підвищеної гігієни та безпеки. У цьому сенсі датчики автоматичних дверей та інші пристрої для безконтактної активації завжди мають значення. 

Manusa має широкий асортимент безконтактних аксесуарів для автоматичних дверей, що можуть бути поєднані для створення ефективних рішень у контролі доступу, дотриманні умов безпеки та гігієни будь-якого проєкту чи простору. 

У цьому дописі говоримо про:

Безконтактні активатори

Датчики руху

Датчики руху та безпеки

Системи ідентифікації 

Безконтактні активатори 

Допомагають уникнути контакту під час відчинення та зачинення дверей.

Одним з найважливіших питань в управлінні закладом та в особистому оточенні, без сумніву, є підвищення гігієни та безпеки. Безконтактні активатори Manusa дають можливість відчиняти та зачиняти автоматичні двері просто та швидко, без необхідності фізичного контакту із сенсором. 

безконтакна активація автоматичних дверей

Безконтактні активатори автоматичних дверей Manusa 

Безконтактний активатор Smart-Prox 

Система Smart-Prox дозволяє активувати автоматичні двері без фізичного контакту та з використанням Manusa BUS чи “сухого” контакту, залежно від типу оператора, до якого під’єднано пристрій. 

Елегантний дизайн, подібний до дизайну селектора функцій Smart, дозволяє встановити пристрої поряд вбудованим монтажем. Активатор має світловий індикатор для зручнішого користування. 

 • Відстань виявлення: регулюється від 5 до 35 см
 • Розміри: 100 x 75 x 26 см
 • Сумісність: з операторами Visio 100/125/175 та Activa

Безконтактний активатор Optima Prox+ 

Óptima Prox+ – система безконтактної активації дверей, що підключається тільки через шину Manusa одним з’єднанням. 

Стриманий дизайн пристрою та два додаткових кольори оздоблення роблять його ідеально поєднуваним з архітектурним середовищем. Він також має світлодіодний індикатор, а його вбудований у поверхню механізм забезпечує простоту та зручність використання. 

 • Відстань виявлення: регулюється від 5 до 20 см
 • Розміри: 80 x 80 x 11 см
 • Сумісність: з оператором Visio+

Датчики руху

Безконтактне відчинення автоматичних дверей 

Якісний сенсор виявлення руху – основа забезпечення коректного порядку роботи автоматичних дверей. 

Датчики руху Manusa Planar є настільки ж швидкими, наскільки й ефективними. Переконайтесь, що при наближенні двері відчиняються та зачиняються у найбільш швидкий, гнучкий та гігієнічний спосіб. 

Датчики руху до автоматичних дверей

Датчики автоматичних дверей для активації за рухом

Planar Radar датчик руху 

Планарний радар Manusa активується кожного разу, коли будь-хто рухається до дверей, тож вони відчиняються швидко та ефективно. Робота датчика базується на дії мікрохвильового випромінювання у 24 Гц та детекції за ефектом Доплера. Більш того, чутливість радара можна регулювати за допомогою операційного селектора для збільшення або зменшення області виявлення. 

Сумісний з операторами Activa та Visio.

Planar 2.0 датчик руху за напрямком

Функція визначення напрямку руху у Planar 2.0 від Manusa заслуговує на особливу увагу. Завдяки використаній у радарі технології він здатний визначати напрямок, в якому користувач наближається. Це дозволяє дверям проводити менше часу у відчиненому стані, враховуючи, що закриття відбувається швидше, а відкриття займає менше часу, коли напрямок руху є визначеним. 

Має LED індикатор.
Сумісний з операторами Activa та Visio.

Датчики руху та безпеки 

Забезпечення функцій виявлення об’єктів та активації дверей 

Гарантувати безпеку при проході через автоматичні двері так само важливо, як забезпечити належні умови гігієни та дезінфекції у громадських або приватних приміщеннях. 

Датчики DDS Manusa забезпечують виявлення присутності та руху, щоб переконатися, що двері автоматично відкриваються при наближенні користувачів або при виявленні перешкод, що дозволяє уникнути контакту. 

Датчики руху та безпеки до автоматичних дверей

Датчики руху та безпеки Manusa 

Гібридний датчик руху та присутності / DDS-A 

Гібридний датчик DDS-A є сенсором, що поєднує активну інфрачервону технологію для захисту пішоходів із мікрохвильовою технологією для відчинення дверей. Датчик виявляє рух об’єктів, що наближаються, тож двері зачиняються швидше та залишаються відчиненими менше часу. Він також виявляє перешкоди для забезпечення найвищого рівня безпеки. Датчик DDS-A рекомендується встановлювати всередині та на вулиці на двері Manusa, сумісні з операторами лінійки Visio. 

 • Зона виявлення присутності: регулюється.
 • Регульовані параметри на LCD дисплеї.
 • Сумісний з операторами лінійки Visio.
 • Європейський стандарт: EN16005.

Гібридний датчик руху та присутності / DDS-B 

Радар руху та присутності DDS-B є датчиком безпеки, що активується та відчиняє двері, коли хтось наближається до них або ж просто стоїть у радіусі виявлення. Мікрохвильовий радар забезпечує широку зону виявлення руху та лишає двері відчиненими за наявності нерухомих об’єктів. 

Технологія датчика робить його ідеальним для встановлення на внутрішні частини аварійних дверей. 

 • Зона виявлення присутності: регулюється.
 • Регульовані параметри на LCD екрані.
 • Сумісний: з операторами Visio та Activa.
 • Європейський стандарт: EN16005.

Датчик присутності / Eye Tech 

Датчик присутності EyeTech – це активний інфрачервоний датчик присутності, що працює шляхом вимірювання відстані. Сенсор забезпечує оптимальний рівень безпеки для користувачів розпашних автоматичних дверей. 

Системи ідентифікації 

Простіше відчинення дверей з персональною ідентифікацією 

Контроль доступу та верифікація особи є важливими у захищених просторах. Manusa має технологію, що підвищує рівень безпеки, захищає середовище та забезпечує необхідну гігієну завдяки безконтактним аксесуарам. 

Лінійка аксесуарів Manusa з радіочастотним бездротовим сигналом для контролю відчинення дверей дозволяють встановити різні елементи без додаткових будівельних робіт та необхідності у дротовому під’єднанні. 

Вони прості у програмуванні та можуть бути інтегровані в єдину систему. Вони також доступні у системі безконтактної ідентифікації RFiD для інтелектуального контролю доступу. 

Аксесуари автоматичних дверей для безконтактної ідентифікації

Системи ідентифікації для автоматичних дверей Manusa

Hands-free система * 

Система гучного зв’язку виділяється в асортименті аксесуарів GRF Manusa. Це означає, що двері можна відкрити, не торкаючись їх. Завдяки тому, що вона портативна, двері можна активувати, коли виявляється наближення передавального пристрою, яке несе користувач. 

 • Двостороння трансмісія.
 • Акустичний індикатор.
 • Радіус дії до 30 метрів.

Розумний зчитувач карток 

Зчитувач карток Manusa має подвійно-частотну RFiD технологію та сумісний з найбільш популярними типами RFiD карток. Його інтерфейс дозволяє гнучкі налаштування. Його можна встановити автономно, а завдяки програмному забезпеченню можна віддалено використовувати та підключати до різних систем доступу. 

Термінал не тільки приймає автентифікацію картки, але також може забезпечити повний контроль доступу за допомогою відбитків пальців або цифрової клавіатури. 

Має LCD екран та може бути підключений до смартфона.

Розпізнавання облич 

Термінал розпізнавання облич від Manusa забезпечує надзвичайно швидку, точну та безпечну ідентифікацію. Оптимальна внутрішня інженерія робить його дійсно гнучким. Пристрій має значну місткість пам’яті для роботи з великою кількістю користувачів лише в одному блоці. 

 • Висота дії від 145 см до 210 см.
 • Віддалений доступ.
 • Розподілені системи контролю доступу.

Безконтактна активація автоматичних дверей — це завжди підвищений комфорт, гігієна та безкомпромісна безпека для будь-якого середовища. Зверніться до спеціалістів ParkanUa та оберіть найкращі датчики автоматичних дверей саме для вашого об’єкту.

Провідний менеджер ParkanUa напрямку Автоматичні двері:

Денис Буйновський
067 6301324
den@parkan.ua

Більше контактної інформації знайдете тут.