Найвищі стандарти безпеки: спеціальні системи воріт захищають вразливі зони фармацевтичного виробництва.

You are currently viewing Найвищі стандарти безпеки: спеціальні системи воріт захищають вразливі зони фармацевтичного виробництва.

Герметичні ворота для фармвиробництва від Efaflex

Lonza AG — один зі світових лідерів у сфері продуктів та послуг для фармацевтичної галузі, біоінженерії, охорони здоров’я. Вони є виробником новаторських хімічних та фармацевтичних продуктів на своєму підприємстві у Віспі (Швейцарія) — від досліджень до виробництва кінцевого продукту. Ось уже кілька років фармацевтичний виробник покладається на стандартні та індивідуальні рішення EFAFLEX, що виробляє спеціалізовані ворота для фармвиробництва та інших промислових галузей.

У високочутливих лабораторних та виробничих приміщеннях превалюють ворота для чистих приміщень CR, що відповідають вимогам GMP. У виробничому корпусі BioAtrium було встановлено четверо швидкісних спіральних воріт для відмежування цеху, а також спеціальна система вертикальних воріт, виготовлена на замовлення для Lonza.

Якість виробничого процесу потребує фільтрації повітря та надійних функціональних шлюзів.

Робота у фармацевтичній промисловості просувається від одного класу чистоти до іншого, тобто від виробничого середовища до стерильної зони. Необхідна надійність процесу потребує ідеально відфільтрованого повітря та надійно функціонуючих шлюзів для персоналу та матеріалів. В компанії Lonza — це саме те місце, де ворота для чистих приміщень EFAFLEX розділяють високочутливі зони класу ISO 5 і 6.

Задля запобігання потрапляння часточок на самі ворота для фармвиробництва їх конструкція передбачає гладку структуру всіх поверхонь. Це також сприяє швидшому відкриванню та закриванню воріт, що безсумнівно підвищує їх загальну ефективність.

Початкова ідея застосування системи EFA-STT® CR полягала у задоволенні потреби перекриття великих отворів > 3000 мм відповідно до стандартів GMP. Унікальний дизайн воріт для чистих приміщень EFAFLEX поєднує цілковиту видимість навколишнього середовища з привабливим зовнішнім виглядом і, звісно, витримує всі вимоги стандартів GMP.

«За час проєктування з нашим клієнтом Lonza у Віспі ми мали намір використати п’ять воріт EFA-SST® для відокремлення цеху у виробничій будівлі BioAtrium. Але на одному з отворів опора вітрозахисту обмежувала глибину монтажу воріт до 460 мм. Спіральні механізми будь-якого типу — круглі, овальні чи з низькою перемичкою — неминуче зіткнулися б з опорою.

Дуже швидко наші найкреативніші EFAFLEX конструктори знайшли відповідне особливе рішення для Lonza: вертикальний бігунок. Полотно воріт з планками EFA-THERM® 40 мм в цій варіації весь час рухається вертикально. Рами були реконструйовані та видовжені до загальної висоти 5280 мм для вертикального відчинення. Самі ворота мають ширину 2090 мм та висоту 2500 мм. Спеціальна індивідуальна конструкція вертикального бігунка більш ніж перевершила очікування клієнта. — говорить Лукас Бючи.

Вся кімната була перевірена на відповідність та обладнана за вимогами до EX-ZONE II (за класифікацією вибухонебезпечних зон IEC/EN 60079-10-1).


Окрім загальних логістичних шляхів виробничий корпус Біоатріум має приміщення для внутрішньої утилізації. Не виключено, що будь-які відходи можуть бути чутливими до електричних полів. Таким чином, вся кімната була перевірена на відповідність будівельних виробів та оснащена відповідно до II категорії вибухозахисту. Спіральні ворота для фармвиробництва EFA-SST®-L EX відповідають вимогам для воріт зони II, а також забезпечують надійну герметизацію приміщення.

Зростаючий виробничий об’єкт у Верхньому Вале, що наразі нараховує близько 3300 працівників, має величезне значення для Lonza. Основну увагу компанія приділяє профілактиці захворювань та покращенню якості догляду за пацієнтами за допомогою інноваційних ліків для терапії важких захворювань.

EFAFLEX має багаторічний досвід розробки та виробництва швидкісних систем воріт та широко відомий у всьому світі, як першопроходець у спеціалізованих рішеннях. Від самого початку шляху компанії зосередилась на розробці та виготовленні інноваційних продуктів найвищої якості та надійності. EFAFLEX пропонує не тільки окремі промислові ворота, а й комплексні рішення для масштабних проєктів з ідеально підібраними компонентами. Особливо в області високочутливої техніки чистих приміщень.

ParkanUa — офіційний сертифікований партнер Efaflex в Україні. Ми маємо багаторічний досвід роботи з промисловою автоматикою та необхідні компетенції для підбору оптимальної комплектації воріт для потреб саме вашого об’єкту. Телефонуйте — завжди готові надати фахову консультацію.

Провідний менеджер напрямку Промислові ворота ParkanUa:

Олександр Азза
067 6306262
azza@parkan.ua