Обов’язковий сервіс автоматичних дверей для супермаркетів та ТРЦ у святковий період

You are currently viewing Обов’язковий сервіс автоматичних дверей для супермаркетів та ТРЦ у святковий період

На свята кількість відвідувачів великих супермаркетів та торговельних центрів відчутно зростає. Це означає збільшення трафіку та навантаження на систему автоматичних дверей, а також купу пакунків, подарунків, усілякого транспорту та бозна ще яких предметів, що проходять між цими дверима. За такого інтенсивного і доволі метушливого руху покупців радимо приділити особливу увагу справності автоматичних дверей у святковий період. Простий профілактичний огляд — це буквально 5-10 хвилин на день, що допомагають уникнути небажаних подій та витрат.

Чому варто проводити регулярну перевірку автоматичних дверей

Безкомпромісна безпека ваших відвідувачів

Справна та доглянута система автоматичних дверей потурбується про безпеку ваших відвідувачів, навіть коли вони втрачають пильність у святковій метушні. Коректно працюючі автоматичні двері з налаштованими датчиками руху дбайливо відкриються назустріч покупцеві та терпляче зачекають, коли у пороговій зоні сталася якась затримка через великі пакунки чи загублену рукавичку дитини.

Довший термін служби автоматичних дверей

Регулярні базові перевірки дозволяють виявити щонайменші несправності та вчасно вжити профілактичних заходів, вберігаючи двері від серйозних пошкоджень та болісно дорогих ремонтів.

Стала енергоефективність допомогає знизити витрати

Найбільше тепла, частіше всього, будівля втрачає саме на вході. Автоматичні двері здатні блискуче розв’язати цю проблему завдяки високій швидкості руху стулок та розумним налаштуванням роботи. Такі двері можуть значно знизити ваші рахунки на опалення. Регулярні перевірки робочих показників та цілісності системи не дозволять вашим прибуткам витікати крізь двері у вигляді захмарних рахунків на опалення.

обслуговування автоматичних дверей

Базовий огляд справності автоматичних дверей

Хоча повну перевірку та налаштування краще довірити професіоналам, є кілька кроків, які ви можете зробити власними силами.

Безпека — регулярний сервіс автоматичних дверей

Так само як ви оглядаєте свою автівку перед будь-якою поїздкою (сподіваємось ви справді робите це), ви маєте робити простий щоденний огляд системи автоматичних дверей, щоб упевнитись в їх коректній та безпечній роботі.

Переконайтеся, що двері активуються вчасно, відчиняються та зачиняються з очікуваною швидкістю та плавно зупиняються у кінцевих точках без ривків, ударів та сторонніх звуків. 

Огляньте площу порогової зони. Вона має бути вільною від сторонніх предметів, а також снігу, льоду та будь-якого сміття, що може стати перешкодою руху стулок або спричинити механічне пошкодження елементів системи дверей.

Зробіть загальний огляд дверей на предмет цілісності конструкції — чи в порядку щіткові та гумові ущільнювачі, ролики дверей, рухомі та фіксовані стулки?

Комфорт та безпека ваших відвідувачів на вході також багато у чому залежить від коректної роботи датчиків автоматичних дверей. Перевірити функцію активації та безпеки можна, виконавши кілька входів-виходів з різною швидкістю та під різними кутами наближення до дверей. Кили ви виходите з зони дії датчика, двері повинні залишатися відкритими деякий час, перш ніж плавно зачинитися.

З огляду на погоду

сніг у робочій зоні автоматичних дверей

Зимові погодні умови можуть стати випробуванням для ваших автоматичних дверей. Поширені проблеми являють собою сніг, сіль, лід та інше сміття, яке може потрапити на шлях руху розсувних стулок дверей. Святкові атрибути, як то прикраси, рекламні листівки, наліпки тощо, також нерідко опиняються в пороговій зоні. Регулярний сервіс автоматичних дверей з прибиранням території вхідної групи допоможе уникнути низки проблем в умовах опадів, сильного вітру та інтенсивного людського трафіку.

Говорячи про святкову атрибутику та погодні умови, переконайтеся, що вони не заважають роботі датчиків. Оглядайте та своєчасно очищуйте пристрої активації від льоду та снігу. Доречі, деякі сенсори мають власний режим дощу та снігу. Зразком такого датчика є ІЧ-сенсор OPTEX OA-203C, що має гнучкі налаштування чутливості та звільняє вас віт турбот про вплив опадів на якість активації та безпеки автоматичних дверей.

Детальніші рекомендації з вибору датчиків для автоматичних дверей можна переглянути у цьому дописі.

Враховуйте робочі параметри вашого дверного приводу

Не всі оператори автоматичних дверей однаково потужні. Кожен виробник керується певними розрахунками умов та навантаження при виготовленні автоматичних дверей. Оператор Visio 125 від Manusa, який ParkanUa представляє на українському ринку, розрахований на інтенсивну роботу протягом тривалого часу. Цей електропривід має відповідний сертифікат пройденого випробування на 1 млн робочих циклів. Враховуючи швидкість руху стулок, оснащення одразу двома інверторними моторами та бездоганну оптимізацію всієї системи, можемо впевнено рекомендувати автоматичні двері Manusa Visio 125 для великих супермаркетів, торгово-розважальних та офісних центрів, аеропортів та інших об’єктів з великим потоком відвідувачів. 

Якщо ж ваш дверний привід не розрахований на інтенсивний трафік, то швидше за все він працює понаднормово. Це означає більшу вразливість до будь-якого навантаження, швидше зношення елементів системи та великий ризик поломок. У таких випадках жоден сервіс автоматичних дверей не зможе компенсувати недоліки системи. Для забезпечення належної ефективності вхідної групи слід розглянути можливість встановлення більш відповідного до ваших потреб оператора автоматичних дверей.

Довіртеся професіоналам

blank

Сучасні автоматичні двері зазвичай є достатньо комфортними та простими в експлуатації, але в той сами час — це складна електромеханічна система, що потребує фахової технічної перевірки принаймні раз на рік. Сервісна служба ParkanUa подбає про ефективну та безпечну роботу вашої автоматики, виконає необхідні перевірки та налаштування, надасть рекомендації з експлуатації автоматичних дверей. Наші технічні спеціалісти мають необхідні навички та практичний досвід, аби розв’язати будь-яку проблему роботи дверної автоматики. Просто зателефонуйте до нашого офісу, щоб отримати консультацію та обговорити деталі.

Провідний менеджер ParkanUa напрямку Автоматичні двері:

Денис Буйновський
067 6301324
den@parkan.ua

Більше контактної інформації знайдете тут.