Огляд воріт для авіації

Огляд воріт для авіації

Ангарні ворота для авіації

Для літаків використовуються ворота великих розмірів, такі ворота ще називають ангарні ворота. Ворота для авіаційних ангарів доволі складні й специфічні, вони потребують фахового підходу у всьому, починаючи від проектування, монтажу, і експлуатації та сервісному обслуговуванні. Кількість виробників компаній, що виробляють ангарні ворота для літаків доволі невелика.

Можна виділити 2 основні типи ангарних воріт, що використовуються в авіації:

 

 

 

1) Вертикальні складчасті авіаційні ворота з полотном із тканини.

Полотно цих  воріт зроблене зі спеціальної тканини. Вона збирається, коли ворота піднімаються вгору.

ангарні ворота
Ангарні авіаційні ворота, Виробник Hangardoor (Литва).

Ворота такого типу можуть закривати величезні отвори. Так максимальні розміри: ширина – 20 метрів, висота – 20 метрів. Ці ворота можуть мати складні, стійки воріт, що складаються коли ворота відкриваються. Основні виробники ангарних воріт з полотном із тканини -це компанії: Megadoor- Assa Abloy (Швеція), Championdoor (Фінляндія), Hangardoor (Литва).

 

 

 

 

2) Ворота ангарні для літаків із твердим полотном.

Такі ангарні ворота, як правило зроблені із металу чи сендвіч панелей. Також може бути використаний пластик, полікарбонат, скло, тощо.

ворота для літаків
Ангарні ворота для літаків. Виробник Butzbach (Німеччина).

ангарні ворота для авіації
Ворота для авіації. Виробник IMVA Italy.

Особливістю таких воріт є те що полотно тверде і зроблене із металу та скла, вони як правило, відкриваються в сторону, відсуваються чи складаються.
Такі ангарні ворота мають нижню колію (направну). Проектування воріт доволі прискіпливе і потребує точного розрахунку всіх навантажень на конструкції. Також потрібно подумати про мінімально необхідне місце для того, щоб ворота змогли відкритися. Такий тим воріт виглядає біль надійно, монументально.

Вартість таких воріт більша за перший тип, але не завжди все залежить від розміру і потрібно рахувати. Так наприклад, не дуже великі ворота цього типу можуть дешевші

Основні виробники аграрних воріт для авіації із твердим полотном – це Butzbach (Німеччина), Imva (Італія).

 

 

 

Parkan.ua (ТОВ “ПСТ Автоматик”)- допоможе у проектуванні та реалізації проектів з ангарними воротами для літаків. Ми маємо досвід реалізації таки проектів в Україні.

Звертайтесь до нас, зручним вас способом. Контакти Parkan.ua.

Матеріали для завантаження:

Ангарні ворота IMVA Magnus(eng)
Ангарні ворота Butzbach(eng)
Ангарні ворота Hangardoor(eng)
Assa Abloy Complete Entrance Solutions for Aviation(eng)
Championdoor Hangar doors