Поширені запитання про високошвидкісні ворота Efaflex

You are currently viewing Поширені запитання про високошвидкісні ворота Efaflex

Що таке високошвидкісні ворота? В чому полягає їх особливість?

Високошвидкісні ворота — технічно вдосконалений варіант популярних автоматичних секційних або рулонних воріт.

Використовуються переважно на промислових об’єктах: складах, ангарах, ДЕПО, у заводських приміщеннях, на виробничих транспортних лініях тощо.

Відрізняються високою швидкістю руху полотна (відкривання та зачинення), що дозволяє оптимізувати логістичні процеси на підприємстві та знизити енергоспоживання на підтримання температурного режиму всередині приміщення.

Конструкція швидкісних промислових воріт Efaflex розрахована на велику кількість навантажувальних циклів (відкривання та закривання воріт), тому гарантує довготривалу експлуатацію в умовах інтенсивного потоку.

Поширені запитання про швидкісні ворота

Чи можна використовувати швидкісні ворота EFAFLEX на автоматичних конвеєрних лініях?

Ви можете встановити автоматичні швидкісні ворота EFAFLEX у поєднанні з автоматизованою транспортною системою або роликовим транспортером.

Компактна конструкція та великий вибір моделей дозволяє використовувати наші ворота в обмежених просторах на об’єктах будь-якого призначення.

Технічні переваги воріт Efaflex особливо помітні на конвеєрному виробництві, адже в автоматизованій логістиці часто піддаються великому навантаженню.

Як я можу заощадити енергію, користуючись високошвидкісними воротами EFAFLEX?

Висока швидкість відкриття-закриття воріт дозволяє мінімізувати втрати тепла або холоду у приміщенні, надійно відмежовуючи його від зовнішньої зони з інакшими температурними умовами. Окрім того, у деяких моделях швидкісних воріт передбачена комплектація новими ламелями з неперевершеними теплоізоляційними властивостями EFA-THERM, які не допускають втрат тепла або холоду крізь полотно воріт у зачиненому положенні.

У яких максимальних розмірах можуть бути виготовлені ворота EFAFLEX?

Допустимі габарити конструкції залежать від типу воріт. Максимальна ширина деяких моделей може становити 10 м, а висота — 8 метрів.

Чи можливо замовити ворота EFAFLEX у корпоративних кольорах нашої компанії?

Це залежить від типу воріт. У більшості випадків ви можете вибрати колір полотна, а також замовити порошкове покриття рами або ламелей в одному з кольорів палітри RAL.

Чому високошвидкісні ворота EFAFLEX працюють так швидко та без зносу?

Високошвидкісні ворота EFAFLEX мають декілька технічних особливостей, які забезпечують швидку роботу без зносу в умовах інтенсивної експлуатації:

  • високошвидкісний привід з мікропроцесорним управлінням дозволяє досягти оптимального співвідношення швидкості роботи та рівня навантаження на систему;
  • перетворювач частоти для плавного прискорення та м’якого гальмування, захисту системи від перепадів напруги та збільшеного навантаження на деталі конструкції;
  • пружинно натяжний механізм або система противаг для легшого відкриття воріт;
  • індуктивний сенсор двигуна визначає та передає до системи управління інформацію про точне положення полотна воріт, що дозволяє суттєво економити робочі зусилля системи;
  • у воротах серії S встановлена спіральна конструкція намотування полотна воріт — при закритті ламелі накручуються на спіраль, не торкаючись одна одної, що дозволяє зберегти полотно воріт в ідеальному стані на довгі роки.

Для чого застосовується перетворювач частоти?

Перетворювач частоти контролює швидкість та силу для плавного прискорення та м’якого гальмування полотна воріт. Це зменшує навантаження на всі деталі конструкції, забезпечує плавний хід полотна та довготривалу експлуатацію воріт.

У чому різниця між швидкістю відкриття та швидкістю руху полотна воріт?

Максимальна швидкість руху полотна визначає швидкість, що може бути досягнена під час відкриття воріт. Швидкість відкриття — стандартна, визначена на виробництві, величина, що описує середню швидкість відкриття автоматичних воріт. Плавний старт руху та м’яке гальмування, регульовані перетворювачем частоти, дають рівне прискорення, на основі якого розраховується середня швидкість.

Провідний менеджер напрямку Промислові ворота ParkanUa:

Олександр Азза
067 6306262
azza@parkan.ua