Швидкісні промислові ворота Efaflex проти шторму

You are currently viewing Швидкісні промислові ворота Efaflex проти шторму

Сильний вітер може спричинити численні проблеми, такі як повалені дерева, обірвані лінії електропередач, непоправні пошкодження житлових будинків та промислових будівель тощо.

Вітри, їхній вплив і швидкість важко класифікувати. Сьогодні за загальний шаблон оцінювання сили та швидкості вітру прийнято шкалу Бофорта, яку ірландський адмірал розробив ще у 1806 році. Сила вітру за цією шкалою визначається проявами його дії на наземні предмети та поверхню води. Спочатку шкала виражалася в 13 рівнях, але в 1940-х роках її розширили до 17. Рівні 13–17 використовувалися для опису ураганів. Він дає загальні терміни для опису вітру з різною середньою швидкістю, наприклад, «легкий бриз», «міцний вітер», «буря» або «ураган». Сучасні вимірювання вітру вказуються в м/с або км/год.

шкала бофорта

Бурі вже можуть завдати шкоди на швидкості понад 62 км/год і є небезпечними для людей. Короткі інтенсивні пориви вітру також несуть загрозу. Тому обладнання має бути достатньо захищене від сильного вітру. При плануванні та будівництві споруд та їхніх певних елементів необхідно враховувати вітрове навантаження на будівлю.

Стандарт вітростійкості для промислових воріт

Ворота зазвичай закривають найбільший отвір у будівлі. Коли дме сильний вітер, міцні, стійкі, вітрозахисні ворота є однією з найважливіших речей, що захищають людей, продукцію та обладнання в середині приміщення.

Полотно промислових воріт здебільшого має велику площу поверхні. Тиск через раптовий порив вітру може виштовхнути полотно з напрямних або витягнути його, якщо є недостатній тиск. Слабка вітростійкість — це завжди висока ймовірність пошкодження конструкції воріт, що означає проникнення поривів вітру всередину будівлі разом із дощем, брудом та сміттям ззовні. Це створює загрозу безпеки працівників та обладнання за несприятливих погодних умов.

У зв’язку зі складними умовами вітру для різних будівельних виробів необхідно визначити стійкість до вітрового навантаження. Діючим стандартом для швидкісних воріт є DIN EN 12424, який визначає класифікацію вітрових навантажень для зачинених промислових воріт. Вітрове навантаження — це термін, що позначає перепад тиску (надлишковий тиск) з одного боку воріт на інший для повністю закритих воріт.

DIN EN 12424 визначає шість класів стійкості до вітрового навантаження, при яких клас 0 не містить інформації про вітрове навантаження і використовується, коли випробування конструкції воріт на протидію силі вітру не проводяться. При проведенні випробувань та вимірювань необхідно також враховувати відповідні коефіцієнти безпеки.

стандарт вітростійкості промислових воріт

Швидкісні ворота Efaflex, стійкі до дії вітру

Кожна модель промислових воріт EFAFLEX відповідає останнім тенденціям, а всі засоби безпеки розроблено за вимогами європейських стандартів. Стійкість до вітрових навантажень перевірена та сертифікована. Висока надійність системи та стійкість до дії вітру забезпечується використанням високоефективних елементів конструкції.

Розробляючи швидкісні промислові ворота, EFAFLEX враховує вплив погодних явищ на конструкцію. Компанія прагне запропонувати користувачам максимальну безпеку. Спіральні швидкісні ворота всіх типів сконструйовані в такий спосіб, щоб, окрім виконання стандартних функцій, забезпечувати високий рівень вітростійкості.

Будівлі, обладнані воротами EFAFLEX, розташовані по всьому світу, тому нерідко їм доводиться витримувати виняткові погодні умови. Для певних варіантів промислових воріт EFAFLEX може запропонувати спеціальні рішення, які здатні витримувати екстремальні вітрові навантаження понад 200 км/год!

промислові ворота Efaflex для QBB

Коли шторми здіймаються всередині будівлі

Сила вітру напряму залежить від різниці тиску повітря. Тож стійкість до вітрових навантажень часто має значення не тільки для зовнішніх, а й для внутрішніх промислових воріт. Великі виробничі та складські будівлі — це комплекс габаритних приміщень з різними робочими температурами, цілою системою вентиляційних шахт, ліфтів, шлюзів тощо.

За таких умов утворення перепадів тиску між різними зонами неминуче. Як результат, виникають сильні протяги, що стають причиною порушення кліматичних умов роботи, збільшення енерговитрат та пошкодження промислового устаткування. Використання швидкісних воріт із високими показниками вітростійкості дає змогу покращити контроль тиску та температур у різних зонах будівлі. Саме тому промислові ворота для чистих приміщень, спіральні швидкісні ворота для паркінгу чи морозильних камер повинні мати високий клас стійкості до вітрових навантажень.

Отримайте фахову консультацію ParkanUa

Якщо ви тільки проєктуєте майбутній об’єкт або ж плануєте зміну устаткування існуючої будівлі для оптимізації виробничих процесів, енергозбереження та покращення умов роботи — фахова консультація завжди буде доречною.

ParkanUa спеціалізується на промислових воротах і є офіційним партнером Efaflex в Україні. Ми допоможемо знайти найкраще рішення для вашого об’єкта на будь-якому етапі — від проєктування до реконструкції. Креслення, характеристики конструкції, актуальні ціни на промислові ворота — отримайте всю необхідну інформацію, зателефонувавши до нашого офісу.

Провідний менеджер напрямку Промислові ворота ParkanUa:

Олександр Азза
067 6306262
azza@parkan.ua