Швидкісні ворота для чистих приміщень Efaflex CR

You are currently viewing Швидкісні ворота для чистих приміщень Efaflex CR

Що робить ворота для чистих приміщень дійсно найкращими: потужний двигун, привабливий дизайн чи доступна ціна?

Найкращі ворота для чистих приміщень — це не просто ворота — скоріше система, що ідеально поєднує всі елементи між собою. Така система має належним чином виконувати поставлені перед нею задачі, відповідати встановленим на підприємстві вимогам щодо гігієни, безпеки, енергоспоживання тощо.

Все це EFAFLEX.

Важливий технологічний процес

Кожні ворота для чистих приміщень мають свій індивідуальний профіль цільового призначення. Він визначається функцією, яка відведена їм у рамках технологічного процесу. Не має значення, йде мова про виробництво, складське чи будь-яке інше приміщення.

Ваш консультант від EFAFLEX поставить потрібні запитання, щоб у кінечному результаті рекомендувати саме ті ворота, які будуть ідеально відповідати потребам вашого технологічного процесу. Якщо ж ворота EFAFLEX виявляться занадто складними та технологічними для вашого випадку, він порадить простіше рішення.

Ми знаємо вашу галузь

Ворота для чистих приміщень EFAFLEX використовуються у напівпровідниковій промисловості, автомобілебудуванні, харчовій промисловості, області медичних та біотехнологій, авіакосмічній промисловості, а також у виробництві медично-біологічних матеріалів. Ворота EFAFLEX також можна знайти у лікарнях, наприклад, у стерильних зонах.

Чим потужніший двигун, тим краще?

Істина полягає в наступному:
Погано сконструйованим воротам потрібен потужний двигун. Воротам, які працюють з малими витратами на тертя, врівноваження мас та пружинні зусилля яких ідеально збалансовані, не потрібна велика потужність. Найважливішим для двигунів є точне налаштування обертаючого моменту, в залежності від розмірів та кінематики воріт. Це дозволяє знизити витрати електроенергії та подовжити термін експлуатації кожних воріт EFAFLEX.

EFAFLEX приділили увагу кожній деталі

EFA-SRT ® CR Premium

швидкісні ворота для чистих приміщень
 • компактна конструкція
 • блок управління воротами інтегрований у направляючу
 • поверхня з нержавіючої сталі V2A у стандартному виконанні
  механічний або електричний (опціонально) механізм аварійного відкриття
 • ворота класу Premium, завдяки своїй конструкції та високій герметичності, є найкращим вибором для чистих приміщень, відповідаючим стандартам GMP та класу 5 ISO
 • швидке відкриття та закриття цих воріт підвищує ефективність робіт у чистих приміщеннях та скорочує витрати повітря, тим самим знижуючи навантаження на фільтри
 • суттєво нижчі витрати на технічне обслуговування у порівнянні зі стандартними воротами класу ISO 5 при однаковій кількості навантажувальних циклів
 • розраховані на 150 000 навантажувальних циклів на рік у рамках планового техобслуговування з індивідуальними інтервалами технічного огляду.

EFA-SRT ® CR Efficient

бюджетні герметичні ворота
 • порошкове покриття металевих частин
 • вузькі (75 мм) направляючі воріт
 • мала висота одвірку (380 мм)
 • сертифіковані аж до класу ISO 6
 • механізм аварійного відкриття за допомогою руків’я
 • швидкісні ворота EFA-SRT® CR Efficient розроблені для використання у чистих приміщеннях із середніми вимогами до чистоти атмосфери.

Ці швидкісні ворота для чистих приміщень сертифіковані органами TÜV для використання у чистих приміщеннях класу ISO 6. Завдяки спеціально розробленій конструкції данні ворота займають зовсім мало місця.

 • суттєво нижчі витрати на технічне обслуговування у порівнянні зі стандартними воротами класу ISO 6 при однаковій кількості навантажувальних циклів
 • розраховані на 100 000 навантажувальних циклів на рік у рамках планового техобслуговування з індивідуальними інтервалами технічного огляду.

EFA-STT ® CR

Надшвидкі спіральні ворота повної видимості.

Якщо швидкість є вищим пріоритетом, ви не знайдете кращого рішення, ніж прозорі ворота для чистих приміщень EFA-STT® CR. Вони сертифіковані органами технічного нагляду (TÜV) для використання у чистих приміщеннях класу до ISO 6. За допомогою запатентованої спіралі ці високошвидкісні ворота надійно відкриваються і закриваються на швидкостях до 2,5 м / с. Це особливо важливо в тих випадках, коли необхідно зберегти перепад тисків. Одношарові прозорі ламелі утворюють міцне полотно воріт, що при намотці входить без стикання у компактний направляючий механізм. Таким чином ворота EFA-STT® серії CR навіть при розмірах 4 x 5 метрів зберігає прозорість впродовж багатьох років!

 • суттєво нижчі витрати на технічне обслуговування у порівнянні з традиційними прозорими воротами для чистих приміщень — 5 років гарантії на прозорість!
 • розраховані на 200 000 навантажувальних циклів на рік у рамках планового обслуговування з індивідуальними інтервалами технічного огляду.

З точки зору повітропроникності всі ворота для чистих приміщень приблизно однакові.

Істина полягає в наступному:
Втрати повітря у всіх воротах EFAFLEX зводяться до мінімуму навіть при значних перепадах тисків. Особливість полягає у здібності наших воріт для чистих приміщень зберігати цей рівень герметичності тривалий час. Тому що там, де це дійсно необхідно, ворота для чистих приміщень EFAFLEX випускаються з дотриманням гранично жорстких допусків. Шарніри та інші рухомі елементи воріт EFAFLEX зберігають свою герметичність тривалий час навіть при інтенсивному навантаженні.

Сервіс, що не обмежується воротами

Професійне проєктування: шлях до успіху.

Зверніться до нас ще на етапі проєктування вашого чистого приміщення. Маючи понад 20 років досвіду роботи, ми знаємо, які швидкісні ворота для чистих приміщень і у якій комплектації оптимально зможуть розв’язати ваші задачі. Саме в чистому приміщенні ключове значення мають не тільки кількість та розташування воріт, але й спосіб їх інтегрування в загальну логістичну концепцію.

Розробка з урахуванням специфіки використання, швидке виробництво, своєчасне постачання — іноді значення має не тільки швидкість самих воріт, але й швидкість їх доставки до місця монтажу.
Завдяки потужному конструкторському відділу, сучасному гнучкому виробництву та висококваліфікованим працівникам ми можемо в найкоротші терміни реалізувати навіть виконані за індивідуальним замовленням системи воріт для чистих приміщень.

У воротах для чистих приміщень експлуатаційні витрати грають лише другорядну роль.

Істина полягає в наступному:
Можливо, таке судження справедливе для витрат електроенергії. Однак, якщо взяти до уваги комплексний пакет, що включає вартість та час техобслуговування, а також потенційні періоди простою, зору відкривається зовсім інша картина. Запасні частини за доступною ціною, високий рівень зручності обслуговування та тривалі строки служби гарантують, що у розрізі цілого терміну застосування експлуатаційні витрати у воріт для чистих приміщень EFAFLEX будуть до 40 % нижче, ніж в аналогічних за продуктивністю воротах.

Монтаж: контроль та відповідальність

Перш ніж ворота Efaflex будуть випущені з заводу, всі вузли проходять прискіпливу перевірку для підтвердження відсутності в них будь-яких дефектів. Аби зберегти такий рівень якості виробу та його функціональних можливостей, виробник допускає до монтажу тільки навчених або авторизованих ним спеціалістів. EFAFLEX бере на себе відповідальність за комплексну систему під назвою “ворота для чистих приміщень” по всьому світові.

В Україні отримати повний комплекс послуг зі встановлення воріт Efaflex від консультації до сервісного обслуговування ви можете, звернувшись до Pakran.ua. Ми є офіційним авторизованим партнером Efafleх. Наші менеджери та технічні спеціалісти пройшли необхідне навчання на виробництві у Німеччині та регулярно оновлюють свої знання. Тож ви можете розраховувати на кваліфіковану консультацію щодо вибору та подальшої експлуатації швидкісних воріт для чистих приміщень.

Управління життєвим циклом: цілковитий контроль над експлуатаційними витратами.

Роздрібні ціни легко підлягають порівнянню. Експлуатаційні ж витрати порівняти набагато складніше. EFAFLEX прагне утримувати їх на максимально низькому рівні. Швидкісні ворота для чистих приміщень цього виробника потребують мінімального сервісу. Незаплановані відмови та позапланові витрати практично виключені. Нечисленні та добре доступні місця технічного обслуговування, простота розбирання, мінімум спеціальних деталей додатково знижують рівень експлуатаційних видатків.

Провідний менеджер напрямку Промислові ворота ParkanUa:

Олександр Азза
067 6306262
azza@parkan.ua