Зв'язок з нами:

+38(067)6306262

+38(067)6301324

Найшвидші ВЕРТИКАЛЬНІ ворота в світі до 4 м/с

швидкість, довговічність та надійність
все це поєднали в воротах Efaflex

Для отримання детальної інформації та розрахунку за розмірами тисни:

Промисловість

Високошвидкісні ворота EFAFLEX допоможуть вам оптимізувати ваші щоденні виробничі процеси, незалежно від того, який продукт ви виготовляєте.

Логістика

Швидкісні ворота EFAFLEX дають можливість безперебійного відвантаження матеріалів, швидке і ефективне навантаження і розвантаження товарів, що робить їх ключовими для Ваших логістичних операцій.

Харчова промисловість

Швидкісні ворота EFAFLEX допомагають дотримуватись ефективності виробництва, швидкості обробки даних, засобів гігієни та температурного режиму. Тому ідеально підходять для харчової промисловості.

Чисті приміщення

Найкращі ворота для чистих приміщень – це не ворота, це система, в якій всі компоненти ідеально поєднуються один з одним.

ВОРОТА EFAFLEX ВІДПОВІДАЮТЬ
НАЙСУЧАСНІШИМ ТЕХНІЧНИМ ВИМОГАМ

Шумо- і теплоізоляція

Висока економічність коштом кращої якості

На сьогодні, одним з найважливіших факторів є економія енергії! Ворота компанії EFAFLEX є гідною відповіддю на зростання цін й нестабільні постачання сировини: завдяки високій швидкості відкриття й закриття наші ворота дозволяють значно скоротити втрати енергії. Використовуючи швидкобіжні ворота компанії EFAFLEX, Ви ефективно знизите свої витрати на енергію!

В якості провідного виробника високошвидкісних воріт ми пропонуємо Вам модель EFA-SST®, яка серійно оснащується термічно розділеними ламелями EFA-THERM®. Вони значно покращують теплоізоляцію і, таким чином, зменшують Ваші витрати на енергію.

Індивідуальний дизайн полотна воріт

Крім стандартного покриття ламелів, а також сталевих деталей воріт алюмінієвою фарбою, ми пропонуємо будь-який колір з системи RAL. Таким чином, ворота можуть бути ідеально адаптовані до будь-якого фасаду або пофарбовані в ваші фірмові кольори, щоб забезпечити представницький вигляд території фірми.

blank

Самовідновлювальне полотно воріт

Швидко і надійно: EFA-ACS®

В якості світового лідера у сфері виробництва високошвидкісних воріт компанія EFAFLEX пропонує комбінацію міцного полотна воріт і активної системи захисту від зіткнень. Система EFA-ACS® не тільки охороняє ворота від пошкоджень і, таким чином, від простою і ремонту, а й автоматично відновлює ворота всього за кілька секунд! Якщо станеться зіткнення, Ваші ворота через короткий проміжок часу знову готові до роботи.

Так працює активна система захисту від зіткнень

При ударі ламелі вибиваються з направляючих. Індуктивні датчики реєструють це, і під час уповільненого руху полотна воріт вгору, вправляють шарніри назад в направляючі.

blank

Досконалість руху полотна воріт

Досконалість руху полотна воріт

Скопійовано 1000 разів -й все одно недосяжно. Полотно воріт намотується не на вал, а по направляючій у вигляді спіралі. Цей принцип гарантує вам цілий ряд унікальних переваг. У цій унікальній конструкції вдалося вдало поєднати в одне ціле найвищу швидкість відкриття, тривалий термін служби та ефективність в роботі.

Овальна спіраль і конструкція для низьких перемичок

Компанія EFAFLEX пропонує високошвидкісні спіральні ворота різних конструкцій. Кругла спіраль є стандартною конструкцією і водночас є рішенням для забезпечення мінімального часу відкриття і закриття воріт. Якщо над воротами мало вільного простору – ви можете вибрати один з двох варіантів, що забезпечують економію місця, для всіх типів воріт серії S: овальну спіраль або конструкцію для низьких перемичок.

Пристрої безпеки

Абсолютна безпека

Високошвидкісні ворота компанії EFAFLEX гарантують найвищий стандарт безпеки. Як лідер у виробництві високошвидкісних воріт, компанія EFAFLEX розуміє важливість питання і тому намагається бути піонером також і в області по розробці систем безпеки. Наші системи забезпечують більш високий рівень безпеки – як для людини, так і вантажу і, звичайно, для самих воріт.

Унікальні системи для більшої безпеки

Не тільки ворота компанії EFAFLEX відповідають найвищим вимогам, системи безпеки також володіють унікальними здібностями. EFA-SCAN® – новий винахід компанії EFAFLEX – перший в світі сканер для використання в воротах. Він являється імпульсним датчиком і системою безпеки одночасно.

blank

ТИПИ ВОРІТ

EFA-SST® Essential - теплі й бюджетні ворота

Бюджетне рішення для зовнішніх отворів, складських та виробничих приміщень з помірним транспортним потоком. Ці ворота є кращою альтернативою секційним, оскільки значно швидші та довговічніші. Ворота EFA-SST® Essential теплі та надійні з помірною інтенсивністю відкривання, до 250 разів на день. Підходять для виробничих цехів, логістичних складів, аеропортів, СТО.

Швидкість відкриття – 0,5 м/с 

200 – 250 циклів на день  

Макс. розміри: ширина до 4 500 мм і висота до 5 000 мм

blank

EFA-STR® Найшвидші вертикальні ворота у світі до 4 м/с

Найчастіше EFA-STR® встановлюють як внутрішні в виробничих цехах, складських приміщеннях, де є протяги та велика інтенсивність відкриття воріт до 650 циклів на день. Також їх можна використовувати як зовнішні, якщо немає особливих вимог до температурного режиму в приміщенні. Ворота складаються з армованого поліестером ПВХ та зовнішніх алюмінієвих несучих ребер, завдяки такій конструкції вони не будуть витягуватись від протягів і герметично перекривають отвори між приміщеннями.

Швидкість відкриття до 4,0 м/с

600 – 650 циклів на день

Макс. розміри: ширина до 7 000 мм і висота до 6 000 мм

blank

EFA-SST® PS - Найшвидші у світі ворота для паркінгу

Унікально швидкі, захисні й надійні,ці ворота були розроблені спеціально для паркінгу. EFA-SST® PS можна сміливо ставити на відкриті ділянки з сильними поривами вітру. Невисокі жорсткі ламели роблять полотно воріт дуже стійким, здатним витримати такі вітрові й кліматичні навантаження, які іншим високошвидкісним воротам не під силу. Також ці ворота можна встановити там де обмежений боковий і верхній простір

Швидкість відкриття до 1,8 м/с

Швидкість закриття до 1,0 м/с

400 циклів на день

Макс. розміри: ширина до 6 100 мм і висота до 4 000 м

blank

EFA-SST® найтепліші високошвидкісні ворота

Ворота EFA-SST® значно прискорять робочі процеси на виробництві, та збережуть температурні умови всередині приміщення.Теплоізоляція від 0,7 до 1,4 Вт / м ² K. Ці ворота використовуються як зовнішні, на виробничих підприємствах, складських приміщеннях, фабриках, комбінатах де потрібно зберегти температуру в приміщенні. Товщина ламелі та швидкість воріт дозволяють значно скоротити витрати теплоенергії. 

 Швидкість відкриття до 2,5 м/с

600 – 650 циклів на день 

Макс. розміри: ширина до 10 000 мм і висота до 8 000 мм

blank

EFA-SFT® швидкі горизонтальні ворота

Завдяки своїй вдалій конструкції це єдині ворота які можна встановити для ДЕПО, там де є контактна мережа. Такі ворота підійдуть для приміщення де немає можливості встановити вертикальні ворота – це можуть бути ангари, склади, пожежні станції. Ворота EFA-SFT® добре захищають приміщення від шуму й протягів, зберігають теплоенергію. Можуть використовуватись як зовнішні, так і внутрішні ворота. Також ці ворота не вимагають особливого обслуговування, (особливих витрат на обслуговування) оскільки у своїй конструкції не мають пружин, ременів, роликів, що суттєво зменшує витрати на обслуговування).

Швидкість відкриття до 2,5 м/с

450 – 550 циклів на день

Макс. розміри: ширина до 8 000 мм і висота до 6 000 мм

blank

ми пропонуємо повний комплекс послуг

⌾проектування ⌾монтаж ⌾обслуговування

Від першої консультації й планування, виробництва й монтажу до випробування й технічного обслуговування. Регулярне сервісне обслуговування є необхідністю задля довговічної працездатності воріт. Оптимальна та ефективна робота промислових воріт вимагає періодичної перевірки. Зовсім неважливо, використовуєте Ви ворота з силовим приводом від EFAFLEX або ворота іншого виробника – ми візьмемо на себе їх сервісне обслуговування.

відео

відгуки

5/5
У нас величезний склад холодного зберігання і ми постійно розширюємося. В одному з нових корпусів встановили ворота від ефафлекс. Працюють без проблем!
blank
Миколай С.
Тех. Директор
5/5
Чому саме ефафлекс? Німецька якість, швидкість роботи, надійність та економія. Жодного разу не пошкодували про свій вибір. Рекомендую бренд й компанію постачальника!
blank
Игорь В.
Директор
5/5
Замовили автоматичні ворота від компанії ефафлекс для стерильного цеху по виробництву продуктів харчування. За ціною вийшло дешевше, ніж у конкурентів.
blank
Сергій Д.
Зав. виробництва
5/5
За підсумками тендера перемогла компанія ПСТ-Автоматика. Вони нам й порекомендували ворота від ефафлекс. Оптимальне, на нашу думку, співвідношення ціни і якості. Рекомендую!
blank
Михайло Г.
Зав. виробництва
5/5
За паспортом 700 циклів на добу. Думаю у нас на складі вони відпрацьовують більше. Уже п'ять років й ніяких проблем та ламання. Дуже легке обслуговування
blank
Володимир Н.
Головний інженер
5/5
Нам було важливо максимально знизити тепловтрати. Установка високошвидкісних воріт відмінно розв'язує цю проблему. Тепер ми економимо на опаленні взимку і на кондиціонуванні влітку.
blank
Євгеній О.
Головний інженер

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО РОЗРАХУНОК ВАШОГО ПРОЄКТУ САМЕ ЗАРАЗ!

blank