Як вибрати найкращі ворота для фермерів.

Як вибрати найкращі ворота для фермерів.
Agriculture, Ag

Зазвичай, коли ми думаємо про ворота для фермерів і сільськогосподарських підприємств, на думку спадають великі ворота, куди може заїхати трактор чи комбайн.
Найчастіше зустрічаються звичайні двостулкові розпашні ворота, зроблені з дерева чи металу. Але на сьогодні є інші більш зручні та надійні рішення. Кожне рішення, має свої переваги й недоліки. Розглянемо типи воріт більш докладно. Для порівняння використаємо розмір, що найбільш розповсюджений серед сільськогосподарських підприємств це 4000*4500 (ширина * висота)

1. Складчасті ворота

Складчасті ворота Ecolid. Швеція

Складчасті ворота (Folding Doors) – це ворота, що відкриваються в боки та складаються як книжка. Це найбільш зручні та надійні ворота для фермерів. Вони надзвичайно легко відкриваються і закриваються руками, незалежно від розміру, тому не потребують автоматики. Складчасті ворота прекрасно ущільнені, що обумовлено конструкцією, коли ущільнення щільно притискається до отвору. Такі ворота розраховані на тривалу експлуатацію. Вони прості та не потребують фахового обслуговування. Регулювання просте і зрозуміле, тому може бути виконане самостійно власником. Мають фіксатори воріт у відкритому положенні, що запобігають випадковому закриттю у вітряну погоду. Складчасті ворота можуть бути змонтовані у будь-яке приміщення.
Недолік один – це вартість. Складчасті ворота трохи дорожчі за інші варіанти.

Вартість складчастих воріт Ecolid (4000*4500) : 3000 євро.

2. Секційні ворота

blank

Секційні ворота – це надзвичайно розповсюджений тип воріт. Ворота складаються із секцій і підіймаються догори. Секційні ворота набули неабиякої популярності в Україні. Вони відносно недорогі, красиві. Достатньо теплі. Мають добре ущільнення. Ворота великого розміру можуть відкриватися за допомогою ручної ланцюгової лебідки або автоматичного приводу.
Секції ворота потребують уважну експлуатацію і щорічний сервіс.
Ворота мають багато варіантів виконання, і можуть бути встановлені майже до будь-якого приміщення, але все ж таки не всюди, має бути місце для направних і пружин що розташовані над воротами !!!

До недоліків можна віднести складність обслуговування, потрібно регулювати пружини. ролики, тощо. Всі ці роботи виконуються на великій висоті й потребують фахових знань та умінь. Недоглянуті секційні ворота швидко виходять з ладу. Часті скарги пов’язані зі спаданням тросів і ослабленням пружин. У воротах без автоматичного приводу поширені випадки пошкодження нижньої секції транспортом.
Тому, потрібно мати поряд надійну сервісну бригаду, що зможе швидко і надійно обслуговувати ці ворота.

Вартість секційних воріт Alutech (40004500) : 2200 євро.
Вартість автоматичних секційних воріт Alutech (40004500) : 3000 євро.

3. Ролові ворота

blank

Ролові ворота – ворота, що закручуються в рулон над отвором, Як правило їх використовують тоді кори секційні немає змоги встановити, вони дорожчі, але можуть бути встановлені із зовнішньої сторони будівлі. Керуються приводом. Ролові ворота дуже незручно відкривати коли пропаде світло. Потрібно крутити корбу (вороток) на висоті 5 метрів протягом 10 хвилин. Цей варіант на сьогодні навіть не потрібно брати до уваги, Краще ставити складчасті – вартість в них співмірна

Ролові ворота Krispol R1 SPP 4000*4500 будуть коштувати: 2900 євро

4. Розпашні ворота

blank

Розпашні ворота з профільного листа – це звичайні ворота до яких ми звикли. Переваги це простота, ремонтопридатність і дешевизна. Найпоширеніша скарга на них – це тримати їх відкритими під час входу або виходу з трактором чи іншим сільськогосподарським обладнанням. Один порив вітру може закрити їх.
Інша проблема полягає в тому, що якщо у вас немає надійної засувки, вони можуть відкриватися, коли ви цього не хочете. Крім того, вам потрібно мати доступний простір перед воротами, які можна відкрити назовні, а це означає, що не зберігайте нічого поблизу будівлі.

Вартість двостулкових воріт із профільного листа : 600-700 євро.

Висновок:

Найкращі ворота як для себе – це звичайно складчасті ворота. їх можна розглядати як довгострокову інвестицію, якщо дешево і сердито то розпашні ворота з профілю теж мають право на життя, Секційні ворота треба брати з автоматикою. Ми рекомендуємо використовувати секційні, якщо висота отвору не більше ніж 3 метри.

Якщо ви бажаєте більше узнати про ворота для сільськогосподарських виробництв. Звертайтесь до нашої компанії. Контакти