Найкращі ворота для пожежної частини

You are currently viewing Найкращі ворота для пожежної частини

Ворота для пожежної частини давно вже перестали бути просто воротами. Сьогодні до такої конструкції висувається чимало вимог, але всі вони націлені на оптимізацію роботи пожарної команди та покращення ефективності пожежно-рятувальної станції в цілому.

Ідеальні ворота для пожежної частини - які вони?

Надійні, щоб завжди працювали

Надійні складчасті ворота для пожежної станції

Надійні, щоб завжди працювали

Надійність складчастих воріт гарантує, що вони завжди будуть готові до відкриття в найбільш критичні моменти, дозволяючи пожежній команді швидко та ефективно реагувати на виклики.

Швидкі, щоб зберегти кожну секунду

Швидкий доступ до воріт дозволяє екіпажам оперативно вирушати на місце пожежі або надавати допомогу в аварійних ситуаціях. 

Швидкі, щоб зберегти кожну секунду

Швидкі ворота для пожежної станції

Теплі, щоб не витрачати зайвих коштів

Теплі складчасті ворота

Теплі, щоб не витрачати зайвих коштів

Теплі ворота допомагають зменшити витрати на енергію, що може бути важливим фактором для оптимізації бюджету пожежної служби та підтримки її ефективності.

Красиві, щоб…

Красиві, щоб…

Красиві складчасті ворота

Складчасті ворота - вибір, випробуваний часом

Кожна секунда має значення для порятунку життя, тому швидкість відкривання воріт у гаражі пожежної частини така важлива. Але якими б швидкісними не були ворота, у випадку поламок та зіткнень з полотном секунди можуть перетворитися на години.

Високі вимоги щодо швидкості та безпеки, а також постійне зростання витрат на обслуговування роблять складчасті ворота вибором №1 для пожежних станцій протягом багатьох десятиріч.

Ворота для пожежної частини, випробувані часом
Сучасні ворота для пожежної станції
Стара пожежна станція ворота
Сучасний гараж пожежного загону

Складчасті ворота невибагливі до умов експлуатації, стійкі до навантажень та погодних умов, не вийдуть з ладу через знеструмлення і майже повністю виключають ймовірність зіткнення з полотном. Відсутність швидкозношуваних деталей зводить частоту ТО до мінімуму, а теплі панелі у поєднанні з якісним ущільненням дозволяють відчутно заощадити на енергоресурсах. Додайте до цього витривалість в 1 млн робочих циклів та привабливий мінімалістичний дизайн, і отримаєте найкращі ворота для частини ДСНС на довгі роки.

Переваги складчастих воріт для пожежної частини

Складчасті ворота для пожежної служби

Ворота, які не ламаються, завдяки простій і надійній конструкції та відсутності багатьох деталей та вузлів, що піддаються постійному тертю та зношуванню.

Швидко та легко відкриваються і закриваються однією людиною за 15 секунд. Якщо сталася пожежа, наші ворота не затримають пожежну бригаду. Відео відкривання воріт.

Гарантоване відкривання всієї висоти та ширини проїзду. Для водіїв спецтранспорту дуже важливо бути впевненим, що ворота відчинені повністю, інакше під час проїзду можна пошкодити не лише ворота, але й обладнання самого спецтранспорту. Складчасті ворота рухаються горизонтально, завжди в полі зору користувача, і відразу відкривають всю висоту проїзду, тому ризик зіткнення практично відсутній!

Можливість встановлення з зовнішньої сторони будівлі. Особливо актуально для існуючих гаражів пожежно-рятувальних загонів — внутрішній простір гаража залишається повністю вільним і жодним чином не обмежується конструкцією воріт.

Надійність та прогнозованість роботи завжди. Проста конструкція складчастих воріт майже не потребує сервісного обслуговування, на відміну від секційних воріт з їх торсійними пружинами та тросами, що мають властивість не просто зношуватись, але й періодично виходити з ладу.

Надзвичайно теплі ворота. Полотно воріт складається з термоізоляційних вертикальних сендвіч-панелей товщиною 55 мм. Ворота щільно притискаються до отвору і добре ущільнені. Рамна конструкція панелей надає воротам високу жорсткість та стійкість. Рельєф поверхні: елегантні гладкі секції з вертикальним гофруванням.

Справді низька вартість володіння. Обслуговування складчастих воріт не потребує частої заміни деталей чи залучення дорогих спеціалістів. Матеріали та покриття розраховані на тривалу експлуатацію в промислових умовах. Добре ущільнені стулки зберігають тепло у приміщенні, захищають внутрішній простір від вологи та пилу. Проста та міцна конструкція дозволяє уникнути зайвих витрат на ремонти.

Складчасті ворота Muraha

Muraha – це сучасні складчасті ворота українського виробництва від ParkanUa. В розробці конструкції ми керувалися завданням тривалої експлуатації з мінімальними витратами на обслуговування. Понад 20 років досвіду роботи з різними типами промислових воріт дозволили нам втілити найкращі практики в конструкції Muraha, щоб вони відповідали стандартам якості та безпеки оснащення пожежних частин.

Великі ворота для пожежної служби

Технічні характеристики

 • Конструкція воріт:
  – Ворота без нижньої напрямної з центральним фіксатором стулок.
  – Без бокових стійок, всі металеві частини гарячеоцинковані.
  – Петлі воріт, рама вбудованих дверей та вікон чорного кольору.
 • Вітрова стійкість:
  – До 5 класу (до 160 км/год), DIN EN 12424 (залежно від розміру та комплектації воріт).
 • Вологостійкість:
  – Клас 3.
 • Повітропроникність:
  – До 3 класу, DIN EN 12426 (залежно від розміру та комплектації воріт).
 • Звукоізоляція:
  – Rw = 22 dB, EN ISO 717-1.
 • Теплопередача:
  – U = 1,6 W/m2K DIN EN 12428 (залежно від розміру воріт).
 • Полотно воріт:
  – Теплоізоляційні секції товщиною 55 мм.
  – Ущільнення по всьому периметру виконане з еластичної EPDM гуми.
  – Рельєф поверхні: гладкі секції з вертикальним гофруванням.
  – Регульовані петлі без опорних підшипників.

Додаткові опції:

 • Будь-який колір полотна в палітрі RAL.
 • Приховані в середині панелі ригельні замки “вгору-вниз” на внутрішній стороні.
 • Додатковий антикорозійний захист до класу C5.
Ворота для пожежної частини - вікна та двері

Вікна:
Вбудовані вікна, шириною 400-500-600-700 мм (залежно від ширини панелі), висотою 800 мм, або 500 х 1200 мм. Кількість рядів скління залежить від висоти воріт.

Вбудовані двері:
Додаткові вбудовані або бокові двері для комфортного пересування працівників та покращеного енергозбереження.

Палітра RAL (стандарт)

Палітра кольорів воріт Muraha
Кольори RAL для воріт Muraha
blank

3002

blank

7016

blank

5010

blank

6005

blank

8019

blank

9006

blank

9002

blank

7035

Матеріали до завантаження

Буклет Складчасті ворота Muraha (в розробці…)
Інструкція до воріт Muraha (в розробці…)
Рекомендації з експлуатації та обслуговування 
(в розробці…)

Консультація

В ParkanUa ви завжди можете розраховувати на фахову допомогу у виборі оптимальної конфігурації воріт відповідно до ваших потреб та особливостей об’єкту. Для докладної консультації чи оперативного розрахунку вартості, будь ласка, звертайтесь до наших менеджерів:

Олександр
+38 067 630-62-62
azza@parkan.ua

Андрій
+38 067 523-96-00
andrii@parkan.ua

Або заповніть коротку форму, і ми вам передзвонимо: