Автоматичні медичні двері Manusa: безпека та гігієна у лікувальних закладах

You are currently viewing Автоматичні медичні двері Manusa: безпека та гігієна у лікувальних закладах

Сьогодні медичні установи стикаються з рядом викликів: від оптимізації витрат — до боротьби з пандеміями. Оснащення клінік та лікарень вимагає розуміння цих вимог і вибору продуктів, які їх враховують. Важливим елементом успішного дизайну лікувального закладу, зокрема, є двері, що відмежовують різні типи приміщень та зон. Однією з опцій, які на 100% відповідають високим вимогам медичного середовища, є спеціалізована серія від Manusa.

Унікальні переваги автоматичних дверей Manusa

Вибір внутрішніх дверей у медичному закладі важливий з кількох причин. Переміщення відвідувачів та персоналу має бути комфортним, швидким та безпечним. Умови поширення бактеріальних інфекцій та респіраторних захворювань підкреслюють важливість гігієнічності дверей. Крім того, легкий доступ до палат і відділень для людей з обмеженими можливостями руху є необхідністю для створення приязного та безпечного закладу охорони здоров’я.

У таких ситуаціях автоматичні системи від Manusa стають вибором номер один, оскільки вони не лише забезпечують легкий доступ для всіх категорій користувачів, але і підтримують гігієнічність середовища в медичних установах.

Легкий доступ до приміщень

Окрім беззаперечного комфорту користування, існує чималий перелік ситуацій, де безконтактне відчинення є необхідністю. Відвідувачі з обмеженими можливостями руху, мами з візочками, персонал з каталкою — це лише незначна частина таких випадків. Медичні двері Manusa обладнані сучасними сенсорами, які активуються без ручного контакту, що значно знижує ризики інфекції, травмування та банального забруднення чи пошкодження дверей.

blank

Енергоефективність

Швидке відчинення та зачинення в поєднанні з високим рівнем герметичності дозволяє підтримувати сталі умови температури та вологості в приміщенні. Це робить системи Manusa енергоефективним рішенням, особливо в медичних установах  з інтенсивним потоком відвідувачів.

blank

Підвищена безпека та зонування

Автоматика Manusa підвищує рівень безпеки в медичних установах. Герметичні конструкції дозволяють легко відокремити чисті зони від загального простору. А контроль доступу з можливістю верифікації особи захищає “чутливі” приміщення від несанкціонованого втручання.

blank

Покращений клієнтський досвід

Враження споживачів важливе. Автоматичні двері Manusa покращують клієнтський досвід, підкреслюючи сучасність і підтримуючи імідж закладу. Вони гарантують відвідувачам професійний захист в середовищі з високими стандартами гігієни та безпеки, особливо в періоди підвищеного ризику інфекцій.

Різновиди систем Manusa для медичних закладів

Автоматичні розсувні 

Герметичні розсувні двері вирізняються вдалим поєднанням автоматичності та повітряної герметичності, що важливо в чистих середовищах, таких як лабораторії та лікарні.

 

Основні особливості:

 • Максимальна герметичність: герметичне ущільнення периметра забезпечує найвищий клас щодо повітропроникності за міжнародними стандартами.
 • Системи безпеки: максимальна безпека відвідувачів та персоналу завдяки системам виявлення перешкод та автоматичному відкриванню. На випадок відключення електроенергії передбачено розблокування системи для ручного відчинення дверей.
 • Оглядове віконце (опція): доступна комплектація вбудованою віконною панеллю з елегантною та легко очищуваною камерою, різними формами та розмірами. Можливість встановлення внутрішніх жалюзів або електрополяризованого скла.
 • Персоналізований дизайн: широка палітра кольорів та вибір матеріалів для оздоблення медичних дверей, включаючи нержавіючу сталь, гігієнічний HPL та скло товщиною 6-10 мм.

 

Герметичні розпашні

Медичні розпашні двері виготовляються відповідно до високих стандартів контролю якості, що гарантують ефективність їх використання в закладах охорони здоров’я.

 

Основні особливості:

 • До використання в обмеженому просторі: цей тип конструкції найкраще підходить для приміщень, де бракує місця для встановлення розсувних дверей. В залежності від розмірів самого отвору доступні опції з однією або двома стулками.
 • Регулювання тиску та герметичність: надійне ущільнення дозволяє зберігати негативний чи позитивний тиск у приміщенні та підтримує сталі кліматичні умови простору.
 • Гігієнічність: окрім безконтактного відчинення, ці двері сконструйовані для мінімізації різного типу забруднень — поверхня не має виступаючих елементів, а матеріал оздоблення легко миється та придатний до обробки дезінфікуючими засобами.
 • Колір та матеріал на вибір: медичні двері Manusa легко адаптувати до інтер’єру вашого закладу, завдяки вибору кольорів та матеріалів оздоблення.

 

Герметичні прозорі двері

Clear View” від Manusa є унікальними конструкціями, які гарантують необхідну герметичність в специфічних умовах, забезпечуючи великий огляд внутрішнього простору. Це ідеальний вибір для зон спостереження в палатах інтенсивної терапії, пологових та неонатологічних відділеннях.

 

Ключові особливості:

 • Безперешкодне спостереження: скляне полотно забезпечує повний огляд “вразливих” просторів (операційні, пологові, реанімаційні зали тощо) без необхідності зайвих контактів.
 • Підтримка необхідного тиску, гігієни, температури та вологості: ущільнена система забезпечує якісну підтримку встановлених умов у приміщенні, завдяки найвищому класу герметичності.
 • Системи максимальної безпеки: включають системи виявлення перешкод та системи розблокування для ручного відкривання в разі відключення електроенергії.
 • Непрозорість за потребою: можливість встановлення скла із вбудованими жалюзями чи електрополяризованим склом.

 

Рентгенозахисні двері

Двері для рентгенівських кабінетів зі свинцевим наповненням є спеціальною пропозицією для сфери охорони здоров’я та спрямовані на гарантування ізоляції кабінетів рентгенівського обладнання. Стандартна товщина свинцевого наповнення становить 2 та 3 мм.

Основні переваги рентгенозахисних дверей:

 • Для вимогливих медичних приміщень: високий рівень безпеки від випромінювання, стійкі до дезінфекції та використання агресивних миючих засобів, відповідають всім стандартам гігієни.
 • Герметичні або негерметичні двері: обирайте рівень захисту в залежності від потреб приміщення: 
 • Розпашні або розсувні: доступні обидва види конструкції для монтажу автоматичних рентгенозахисних дверей у будь-якому просторі.
 • Безпечне оглядове віконце: опція встановлення віконної панелі зі свинцевим склом для максимальної безпеки.

 

Чому варто замовити медичні двері Manusa

Використання продуктів від Manusa – це крок до майбутнього у лікувальних закладах. Забезпечення герметичності, захисту від випромінювання та високих стандартів гігієни стає невіддільною частиною сучасного медичного середовища, де безпека та ефективність — на першому плані.

Використовуйте автоматичні двері Manusa для найбезпечнішого та гігієнічного доступу до всіх типів приміщень у вашому медичному закладі. 

ParkanUa — офіційний представник виробника Manusa в Україні. Спираючись на понад 20-річний досвід роботи з автоматикою, ми завжди готові запропонувати оптимальну конфігурацію медичних дверей за потребами вашого закладу. Зв’яжіться з нами сьогодні для отримання фахової консультації та цінової пропозиції.

Провідний менеджер ParkanUa напрямку Автоматичні двері:

Денис Буйновський
067 6301324
den@parkan.ua

Більше контактної інформації знайдете тут.