Ворота для чистих приміщень, що допомагають підтримувати сталий тиск

You are currently viewing Ворота для чистих приміщень, що допомагають підтримувати сталий тиск

EFAFLEX, фахівець зі швидкісних воріт, у співпраці з Німецькою Асоціацією технічного огляду TÜV розробив нову серію спеціальних рішень для устаткування чистих приміщень з класифікацією чистоти повітря за сертифікацією TÜV. 

Ефафлекс - виробник швидкісних промислових воріт

Двері та ворота чистих приміщень відіграють вирішальну роль у забезпеченні надійності виробництва. Вони використовуються для доступу до чистих зон або для розділення різних класифікацій кімнат за вимогами до цих воріт залежно від фактичного процесу або конкретного продукту. У серії CR (Clean Room) компанія EFAFLEX, що є лідером у виготовленні швидкісних промислових воріт, пропонує низку спеціалізованих моделей воріт для контрольованих виробничих середовищ. 

Спеціальна серія воріт для чистих приміщень EFAFLEX ідеально пристосована до вимог фармацевтичних підприємств, медичних закладів, біотехнологічних об’єктів, виробництв упаковки, косметичних засобів та приміщень харчової промисловості.

Навіть у ситуаціях з екстремальними перепадами тиску, особлива увага до деталей у дизайні та технології забезпечує ефективне механічне ущільнення. Як і слід було очікувати від такого продуманого дизайну, усі швидкодіючі ворота мають гладку поверхню, не мають виступаючих країв та кутових кришок, що ще більше зменшує потенційне осідання частинок на елементах конструкції. Сумісні з GMP-стандартами системи воріт із серії CR в основному виготовляються з використанням нержавіючої сталі (V2A). Вони відповідають наведеним міжнародним стандартам та керівним принципам застосування чистих приміщень: EN 14644, FED STD 209, VDI 2083. 

Серія CR, як і вся лінійка EFAFLEX, працює на високих швидкостях, що сприяють додатковій економії енергії, та розроблена для інтенсивного використання, мінімізуючи вимоги до технічного обслуговування. 

Ворота для чистих приміщень серії CR від Efaflex: короткий огляд базових моделей

EFA-SRT® CR Premium 

Відповідно до сертифікаційного випробування щодо чистоти повітря від повітряних частинок TÜV SÜD, EFA-SRT CR Premium підходить для експлуатації в чистих приміщеннях до класу ISO 5 згідно з EN ISO 14644-1 для розмірів частинок ⩾ 0,3 мкм. 

В цій компактній системі воріт всі краї та горизонтальні поверхні максимально гладкі. Елемент керування інтегрований у рамку, тому не потрібна зовнішня шафа перемикача. Вся система швидкісних воріт надзвичайно герметична (до 20 м³ / год) при силі тиску до 30 Па та оснащена механізмом аварійного вивільнення через натяжні пружини. У стандартній версії система воріт обладнана кришкою під кутом 15°. Стандартна поверхня виготовлена ​​з нержавіючої сталі V2A, а самі ворота відчиняються зі швидкістю 1,0 м / с і закриваються зі швидкістю 0,5 м / с. 

Ключові переваги

EFA-SRT® CR Преміум ідеально підходить для герметизації приміщень з різними умовами тиску. Високі робочі швидкості підвищують економічну ефективність у чистих приміщеннях, зменшують втрати повітря та забезпечують низьке навантаження на фільтр. EFA-SRT® CR Premium розроблено для 150 000 робочих циклів на рік між індивідуальними інтервалами перевірки. Промислові герметичні ворота для чистих приміщень мають стандартні розміри до 2500 мм завширшки та 3000 мм заввишки. 

EFA-STT® CR 

EFA-STT®-CR підходить для використання у більших розмірах чистих кімнат з перепадом тиску та в інертних кімнатах. Його міцне дверне полотно забезпечує відмінне механічне ущільнення з повітропроникністю до 50 м³ / год при 30 Па (залежно від розміру воріт та сторони установки). Окремі ламелі полотна виконані з прозорого акрилу і не містять ПВХ. Такі панелі дозволяють зробити полотно швидкісних воріт прозорим приблизно до 80% (макс. ширина = 4000 мм, висота = 5000 мм). При відчиненні воріт планки накручуються на спіральний механізм без контакту між собою, тому рухаються практично без зносу. Повна система воріт сертифікована TÜV до класу ISO 6 відповідно до ISO 14644-1. 

прозорі герметичні ворота Ефафлекс

Завдяки випробуваній спіральній технології, ці ворота для чистих приміщень надійно працюють зі швидкістю до 2,5 м / с. Це особливо важливо, коли обмін тиску та атмосфери повинен бути зведений до мінімуму, наприклад під час інертизації для запобігання сухого вогню. У порівнянні зі стандартними промисловими воротами EFA-STT® модель для чистих кімнат включає додаткові ущільнення з так званим «лабіринтним» укладанням. 

Ключові переваги

Завдяки своєму прозорому полотну, EFA-STT®-CR також ідеально підходить для шлюзових отворів, де переносяться матеріали. Для цього типу воріт витрати на технічне обслуговування нижчі, ніж для звичайної автоматики для чистих приміщень. EFA-STT®-CR розраховано на 200 000 робочих циклів на рік в рамках запрограмованого обслуговування з індивідуальними інтервалами огляду.

EFA-SRT® CR Efficient 

Відповідно до сертифікаційного випробування щодо чистоти повітря від повітряних частинок TÜV SÜD, EFA-SRT® CR Efficient ідеально підходить для роботи у приміщеннях з чистотою ISO 6 класу згідно з EN ISO 14644-1 для розмірів частинок ⩾ 0,1 мкм. Система воріт дуже герметична (до 40 м³ / год) і витримує міцність на стиск до 30 Па. Особливо вузькі ніжки рами дозволяють економити простір та естетично вбудувати систему у будь-який дизайн чистого приміщення навіть в обмеженому просторі. Завдяки вбудованому абсолютному енкодеру ворота можуть негайно відновити автоматичну роботу у випадку відключення живлення, що позбавляє від необхідності мануальної синхронізації. Ручне керування також доступне у будь-який час за допомогою окремого руків’я. У стандартній версії система воріт оснащена кришкою під кутом 15 °.

Основні переваги

Для компактної кришки спірального механізму достатньо низької висоти перемички. Ворота придатні до використання у дуже тісних приміщеннях. У рамках запрограмованого обслуговування ворота для чистих приміщень EFA-SRT® CR Efficient розроблені для 100 000 робочих циклів між сервісними інтервалами. У порівнянні зі звичайним стандартом ISO класу 6 витрати на обслуговування дверей значно нижчі, але з такою ж великою кількістю робочих циклів.

Провідний менеджер напрямку Промислові ворота ParkanUa:

Олександр Азза
067 6306262
azza@parkan.ua