Що таке швидкісні ворота для паркінгу і чому варто в них інвестувати?

You are currently viewing Що таке швидкісні ворота для паркінгу і чому варто в них інвестувати?

Паркінг, обладнаний у торговому центрі чи житловому комплексі, має приносити прибуток. У великих містах найбільшою популярністю користуються саме підземні паркінги. Власники будівель надають їм перевагу через ефективне використання простору, клієнти цінують високий рівень комфорту та безпеки. Оснащення такої підземної стоянки вимагає чималих коштів, які мають бути збережені та примножені. Тому, обираючи швидкісні ворота для паркінгу, варто зосередитись на характеристиках, що допомагають виконати ці задачі.

Крім продуктивності та довговічності, оператори підземних гаражів завжди мають додаткові вимоги. Вкрай важливою є безпека та функціональність воріт, а матеріали та елементи конструкції мають бути розроблені таким чином, щоб у довгостроковій перспективі підтримувати низькі витрати на догляд та обслуговування. Також має значення привабливий дизайн та його відповідність оточенню. Задовольнити всі ці вимоги здатні швидкісні ворота для паркінгу від Efaflex.

Що таке швидкісні спіральні ворота

Автоматика Efaflex має вражаючу швидкість переважно завдяки запатентованому винаходу — спіральному механізму намотування полотна воріт. Завіса воріт складається з ламелей. При зачиненні полотно підіймається догори та намотується на спіральний механізм, укладаючи ламелі в пази.

Перші спіральні ворота були розроблені наприкінці 80-х, але з того часу значно еволюціонували, вбираючи в себе індустріальний досвід застосування у різноманітних галузях. Сьогодні конструкції Efaflex — це високопродуктивні ворота з перевагами, що складно перевершити:

Надзвичайна швидкість до 3 м/с — це економія енергоресурсів, оптимізація потоку транспорту, додатковий комфорт для відвідувачів та працівників.

Витривалість до 250 000 циклів/рік. В той час як звичайні ворота розраховані на 15 000–100 000 циклів до капітального сервісу та ремонту, ворота Efaflex можуть пропрацювати понад 1 млн циклів без зауважень. Це стало можливим завдяки інженерним рішенням виробника, що виключають використання швидкозношуваних деталей.

Універсальні для різних типів приміщень. Вертикальні ворота легко розмістяться там, де відсутній боковий простір, а спіральний механізм намотки дозволяє економити місце вгорі та встановлювати ворота у приміщеннях з низькою стелею.

Привабливий індустріальний дизайн. Сучасні швидкісні ворота мають мінімалістичний дизайн, де буквально кожна деталь має практичне значення. З усім тим ви маєте вибір кольорів для оздоблення конструкції у корпоративному стилі. Якщо ж бажаєте максимально зберегти природне освітлення в приміщенні та забезпечити хороший огляд під’їзної території, ви завжди можете обрати прозорі ворота.

Чому варто інвестувати у швидкісні ворота для паркінгу

Спіральні ворота Efaflex зменшують видатки паркінгу

Коли на одній чаші вагів лежить ваш прибуток, то на іншій завжди зручно вмощуються видатки. Зменшення цієї частки — один з очевидних шляхів підвищення прибутковості проєкту. Тож у який спосіб швидкісні ворота для паркінгу можуть скоротити ваші видатки?

Зменшення енерговитрат

Підтримка оптимальної температури для транспортних засобів — одна із суттєвих переваг підземного паркінгу очима клієнта. У той самий час витрати на кліматизацію приміщення складають левову частку видатків для компанії. Швидкісні ворота для паркінгу Efaflex допомагають звести цю проблему до можливого мінімуму:

  • ворота Efaflex мають надзвичайну швидкість — до 3 м/с і відчиняються автоматично у відповідь на наближення транспортного засобу;
  • конструкція воріт забезпечує якісне ущільнення та опір вітровим навантаженням — жоден вітер, протяг чи дощ ззовні не матиме впливу на клімат у приміщенні.
Теплові втрати: звичайні ворота vs ворота Efaflex

Низькі експлуатаційні витрати

Обслуговування та ремонт воріт — ще одна шпарина для витікання коштів компанії. Але ви можете не турбуватися про це, інвестуючи в надійні ворота для паркінгу від Efaflex. Інженери продумали в них буквально кожну деталь конструкції, щоби звести частоту сервісних перевірок до мінімуму, а необхідність у ремонті — до виняткових випадків.

Спіральний механізм намотування полотна виключає тертя ламелей між собою, що довгий час зберігає їх в ідеальному стані, навіть якщо ви обираєте модель воріт EFA-STT з прозорим полотном.

Швидкісні ворота Efaflex не мають таких швидкозношуваних деталей як ролики, ремені чи петлі. До того ж конструкція легко впорається з інтенсивним трафіком на великому паркінгу, адже призначена для навантаження до 250 000 циклів/рік. Такий запас міцності значно зменшує ризик непередбаченого простою, сервісу або ремонту, які вимагатимуть додаткових витрат.

Менші трудовитрати

Автоматичні швидкісні ворота для паркінгу — розумна та доволі автономна система, що потребує мінімального обслуговування. Вам не потрібні люди для відчинення/зачинення воріт, додаткові охоронці на в’їзді чи спеціалісти з технічного обслуговування. У такий спосіб утримання паркінгу стає для вас дешевшим, але ваші клієнти незмінно отримують високу якість послуг і комфорт користування.

Ультимативна безпека швидкісних воріт

Автоматичні ворота Efaflex створюють фізичний бар’єр і запобігають несанкціонованому доступу до паркінгу. Працюючи на максимальній швидкості, вони забезпечують дійсно швидке закриття. Різні варіанти активації, можливості контролю доступу та вибір параметрів затримки закриття дають змогу створити індивідуальні налаштування системи воріт. Ці характеристики забезпечують новий рівень безпеки паркінгу з урахуванням особливостей вашого об’єкта.

Безпечні автоматичні ворота для паркінгу

Позитивний клієнтський досвід

Привабливий вигляд конструкції

Швидкісні ворота для паркінгу мають сучасний мінімалістичний дизайн, який здатен гармонійно доповнити найвибагливіший інтер’єр чи фасад будівлі. Безшумні та плавні — ворота Efaflex завжди справляють приємне враження. Але головна перевага конструкції для вашого клієнта — це комфорт користування.

З турботою про клієнта

Ми часто згодні платити більше, коли послуга додатково зберігає наш час та нерви. Автоматизація в’їзду/виїзду паркінгу завдяки швидкісним воротам зводить час очікування водіїв до мінімуму, навіть у години пік. Водієві не потрібно залишати автівку, щоби заїхати до паркінгу — швидкісні ворота підіймаються, щойно авто потрапляє в зону дію радару і швидко зачиняються за ним.

Чистота

Чистота на паркінгу — ще одна неочевидна перевага для покращення клієнтського досвіду. Листя та сміття, що часто потрапляє з протягами на територію підземної стоянки, більше не турбуватиме ваших відвідувачів. З іншого боку ви зможете трохи заощадити на прибиранні приміщення.

Комфорт без зайвих витрат

З воротами Efaflex на вашому паркінгу завжди комфортно! Обирайте термоізоляційні ламелі, якщо ви додатково опалюєте чи кондиціонуєте простір, — вони допоможуть знизити тепловтрати. Прозорі ламелі — ідеальні для в’їзду/виїзду з двостороннім інтенсивним рухом, адже забезпечують хороший огляд водієві. Вентиляційні ламелі — ще одна опція виконання полотна автоматичних воріт для паркінгу — забезпечать повітрообмін там, де це необхідно. Ви завжди можете замовити адаптовану під потреби вашого паркінгу конструкцію воріт, щоби підвищити рівень комфорту клієнтів.

Швидкісні ворота для паркінгу — інвестиція, що швидко окупається

Високоефективні ворота Efaflex окупаються вже на стадії виробництва, адже адаптуються під ваші потреби та запити. Розміри, дизайн, функціональність та додаткове оснащення — усе, щоб автоматичні ворота як найточніше відповідали поставленим вами задачам. Швидкість повернення інвестицій багато в чому залежить від інтенсивності трафіку на вашому паркінгу та характеру поточних витрат на його утримання. Але в будь-якому разі ви почнете отримувати практичну користь вже з перших днів використання.

Замовляйте автоматичні ворота в ParkanUa

ParkanUa — офіційний сертифікований партнер Efaflex в Україні. Що це означає?

  • Ви отримуєте найкращі ціни та умови на виготовлення воріт, оскільки ми працюємо безпосередньо із заводом-виробником.
  • Ваші швидкісні ворота відповідають найсуворішим європейським стандартам якості та безпеки.
  • Ви користуєтесь професійним обслуговуванням воріт впродовж всього гарантійного терміну, адже наша сервісна команда пройшла відповідну сертифікацію виробника.

Маючи понад 20 років досвіду у встановленні та обслуговуванні автоматичних воріт в Україні, ми завжди готові надати професійну підтримку на кожному етапі — від вибору комплектації до післягарантійного сервісу. Ми співпрацюємо з усіма відділами вашої компанії, щоб у результаті ви отримали саме ті швидкісні ворота, що найкраще виконують поставлені завдання. Якщо ви маєте запитання чи бажаєте отримати детальну цінову пропозицію, просто зв’яжіться з нами в зручний для вас спосіб.

Провідний менеджер напрямку Промислові ворота ParkanUa:

Олександр Азза
067 6306262
azza@parkan.ua